Nasıl Hristiyan olabilirim?

Ne yapmam gerekiyor Romanyada yaşıyorum iki haftadır. lütfen bana yardım edin nasıl Hıristiyan olabilirim?

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Ben dogulurken Hristyan suyu ile yapmislar. Anem rus benim. Ama men dinleri pek takmam. Biblya oku, Hristyan kolyesi var bende :) sende ondan al falan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• papaza git fikir al

1|0
    0|0
    • Ben anlatım zaten Papa veya pedere kiliseye gitmeden olmaz hristiyanlıkta Müslümanlık da olduğu gibi kendin o dine giremezsin ilk seni Papa veya peder vaftiz edecek sonra onların dediklerini yapıp hristiyan olacaksın

• Kiliseye gidip vaftiz edilmek istedigini soyle. Ben yaptm.

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi :)
      Nasıl yaptin anlatır mısın ama ben şuanda yabancı bir ulkedeyim nasıl ifade edeceğim kendimi

• Dil bilmiyorsan Türkiye'ye gelince gidebilirsin. Ama önce İncil alıp okuman gerekir. Hristiyanlık güzel bir din. Dövme yaptrmak serbest ve haç dövmesi harika oluyor :)

• Çok kolay ama ilk önce mahkemeye baş vurup tc kimliğinden islam yazısını sildir sonra bir kiliseye git Papa veya peder Söyle durumu anlat çünkü ilk önce vaftiz olman gerek sonra peder veya Papa huzurunda hristiyan olursun Hristiyanlık Müslümanlıktan farklı tek başına hristiyanlıga geçemezsin ilk seni peder vaftiz edecek sonra peder yardımı ile hristiyan olacaksın anladın mı

0|0
    0|0
    • mahkemeye be gerek var. nufus mudurlugune gitsin 2 dkda silip yenisini veriyorlar. zaten yeni kimliklerde olmayacak

• oldun zaten istemekle şuandan itibaren dinsizsin git bir kiliseye yapsınlar seni cehennemlik oh yeah :D

0|0
    0|0
  • ilk önce araştır sonra olmazsın zaten

0|0
    0|0
  • direk ol

0|0
    0|0
  • para varsa işin içinde tatnist de olurum diyon :D

0|0
    0|0
  • Kızım sen aptal mısın 2 haftada nasıl kâfir olmaya karar verdin? kesin orda bir ibneye aşık oldun o yüzden istiyorsun. cehennemde yanmak istiyorsan buyur ol. doğuştan musluman olmak herkese nasip olmaz. bunun kıymetini bil.

0|0
    0|0
  • bir şu yorumlardaki kızlar adam çıktı yeminlen

0|1
    0|0
  • isa ne demis bir bak. onu benimsersen aklinla ve kalbinle seversen olursun.

0|0
    0|0
  • İncil oku kiliseye git. Nasıl nasıl olabilir. Hristiyanım de hristiyan ol :)

0|0
    0|0
  • Hepimiz papaziz sanki ya

0|0
    0|0
    • Müslümanlık ve Hristiyanlık fark şu Müslümanlık ta Allah ile kul arasında kimse olmaz şadet getirirsin bilmiyorsan sana öğretirler sende söylersin Müslüman olursun ama hristiyanlıkta Tanrı ile kul arasında Papa veya peder vardır 2 . Örnek töbe ederken Müslümanlıkta kul ve Allah var kimse senin Hatanın ne olduğunu bilmez ve direk Allahtan özür af yani töbe dikerken hristiyanlıkta arada bir insan var adı Papa veya peder ve o insan seni af ediyor ki bu bana komik gelir töbe töbe peder ve Papa bir nevi Tanrı görevi yapıyor çünkü Günafını ona anlatıyorsun ve o seni af ediyor bir nevi Tanrı nın görevini yapıyor çok saçma degilimi töbe töbe bügün Tanrı izinli onun yerine ben bakıyorum der gibi

• Kilisede kurban kesmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Müslümansan acırım haline.

0|0
    0|0
  • Müslümanlara nasıl hrıstiyan olurum demek ciddi bir beyin göçü yaşanmış bünyeden gelebilir

0|0
    0|0
  • guncelını verelım sana

0|0
    0|0
  • Neden hristiyan?

0|0
    0|0
  • ÖNCE SÜNNET OLMAN LAZIM...

0|0
    0|0
  • Müslümanlik dururken neyin pesindesin son ve hak din Islam silkin kendine gel lütfen !!!

0|0
    0|0
    • Dimi yaa böyle korku filmi gibi bir din varken neden Hristiyan oluyorsun ki. Bir kere heyecan diğerlerinde!

• Heyecan yok yani.

• O Allah birdir, Hz İsa onun kulu ve elçisidir de girersin

0|0
    0|0
  • cennet yüzü göremezsin manyaklaşma

0|0
    0|0
  • papaza ver... pardon sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adam gibi. 3 defa ben hristiyanim de olursun

0|0
    0|0
  • müslümanlık duruyorken nasıl hristiyan olmaya çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • üç kere a a a üç kere b b b üç kere a üç kere b alfabe diyince olcaksın

0|0
    0|0
    • @marwol ee bende okudumm smdi nasil geri alirim soylediklerimio 😬

• @marwol wuu cok iyiymiss yaa ee baska ne desem geri donmus olurum illaki baska da olmalii 😀😀

• @durukaw ben seni saar 10da köşe başı çin lokantasında bekliyorum gelirsen hoşt köpek shahhwhshsshshdhshsjdjdj

• Yapma etme demek istiyorum..

0|0
    0|0
  • Hak din İslam dönme derim tabi yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...