T.C. İLE İLGİLİ OLAY

T.C ibaresi kaldırılamaz ve bazı fitneci sistemler tarafıneden ortaya atılmıştır diye dedikodular dönüyor ortalıkta.

İnciden çıktığı söyleniyor bunun. Siz ne düşündünüz ilk duydunuz da_

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne fitnecisi.bunu müjdat gezen gibi ne olduğu bellisiz tipler de eskiden beri söylüyo ama o beyinsizler söylediği için değil gerçekten de kaldırılmak istendiği için insalar tepki veriyo..evet tc ibaresi kaldırılmak isteniyor.istiklal marşını kaldrımak isteniyor bunu hükümet partisi m.vekilleri de söyledi..andımız kalktı heralde zaten emin değilim ondan..dağlarda ne mutlu Türk üm diyene yazılarının bazıları silindi sanıyorum yakında tamamı da silinir..

ve birileri rahatsız oluyo diye anayasadaki Türk Milleti tanımını da değiştirmek bu adamların ilk önceliği..emin ol önceliği yani.kendileri de ima ediyor..diyolar ki işte anayasa da Türk kelimesi silinmeyecek..ulan silinmeyecek de tanımı değişecek soran mk mal gazetecisi,düşünemeyen beyinsiz vatandaş soru sormayı bilmiyo ki cevaptan bişey anlasın..bu arada bazı tabelalardan falan T:C ibaresini de kaldırdı soyunun ne olduğunu bilmediğimiz tipler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uyumayalım vatanımıza sahip çıkalım sitem etmek hayıflanmak niye niye söyleyin.ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Gençliğe hitap ettiği o gençlüğe hitabe bugünler için değilmiydi.sayın arkadaşlar.Allah korkusu olan,vatanı milleti için çanakkkalede dumlupınarda samsunda erzurumda sivasta yapılan milli mücadeleleri unutmayın allah aşkına o zamanki günleri hatırlayın şartlar o zamanki olumsuzluklar ile aynı değilmi. amerikan yandaşlarına israil uşaklarına,vatansızlara satılmışlara hainlere,akşamdan sabaha sabahtan akşama sölediğini inkar edenlere pauç mu bırakacaz.ne mutlu türküm diyene.

sakın ama sakın atattürkün gençliğe hitabesini göz ardı etmeyin.

0|0
    0|0
  • aynen incinin işi. haber ortaya çıkmadan önce inci sözlük tarafından açılan bir başlık var ortada. "hadi... yapalım" diyorlar. bu başlık olay büyüdüktn sonra kaldırıldı ama screen shot ları her yerde var

0|0
    0|0
  • Akp hùkùmeti cok sey degistirdi bu degisime sasırmadım ama desteklemiyorum akp zihniyetinden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Devlet Bakanı Ali Babacan'ın açıklaması şu; TC ibaresi değişecekse yalnız Türkiye Cumhuriyeti olarak değiştirilebilir.

0|0
    0|0
  • bence isteyen kullansın ayrıcalıgımız belli olsun hak edende tasıyor hak etmeyende

0|0
    0|0
  • hemen dedim ki kesin sazan avi.yine klavye komandoları sahaya inecek öyle de oldu.

0|1
    0|0
  • Ergen işi bir şey. Kafa yormaya değmez.

0|0
    0|0
  • aklıma ilk gelen şey ırkçılık.

0|1
    1|0
  • rabbim bu vatanı elleri kanlı devlet adamlarına teslim etmesin...bizler hepimimiz Allahın kullarıyız...bu vatana saldırmak veya satmaya kalkacak olanlara izin vermesin..huzur ve sukunet versin...eğer ki bu ülekeye bu millete bu vatana zarara uğratacak olanlar olursa o koltuklarda oturtmasın mevlam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnciden çıkıp çıkmadığı önemli değil ama bu durum Türkiye açısından kötü bir durum. Eyalet sistemine geçiş söz konusu..Hal böyle olunca Güneydoğu Anadolu bölgesi de bir eyalet konumuna gelecek ve kendi içinde Türkiye'den bağımsız kanunları olan bir bölge olacaktır. Kısacası amaç Kürdistan'ın kurulması bana göre. Türkiye gibi bir ülke için kesinlikle olmaması gereken bir olay.

1|0
    0|0
  • incininde işi olsa yapmaya calıstıkları sey bu milleti susturmaya dindirmeye çalışıyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...