Alternatif plan ariyorum :D?

H. sonu sinavim var. Ordan cikip tiyatroya gidicm istiklale. Tek olucam. Tiyatrodan sonra da cok vaktim olacak. Nasil vakit gecirebilirim, neler yapabilirim, nerelere gidebilirim. Civardan fazla uzaklasmamk kaydiyla.

Güncellemeler:
Guncl

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de var sınav ve öğleden sonra da tek ders var avm ye geçip sinema ya giderim bişeyler yer eve geçerim geri ders çalışırım falan filan ☺😊 sende sinema ya git, biraz dolaş biraz otur bir yerde 😊

0|0
    0|0
    • Tiyatroya gidecegim icin ustune sinemaya gitmem o yuzden. Aklima bir kac sey gelmeye basladi. Sahaflari gezebilirim. Galata kulesine cikabilirim. Fotograflar cekerim. Dusuneyim biraz daha

• Mantıklı 😊

En İyi Kız Görüşü

• Tek birşey yapılmaz ki tadı da olmaz

0|0
    0|0
    • Bilmem. Ben seviyorum bazen tek takilmayi. Her zaman insanlarla bir sey yapmak bunaltiyor.

• Anladım iyi gelebilir öyleyse

Erkekler Ne Diyor 9

• saint antuan da pazar ayinine katıl, tüneldeki müzik evlerini gezebilirsin. YKY yayınlarından kitap alabilirsin. Vur kendini tünelden aşağı karaköy iskelesinden bin bir vapura git kadıköy e. Fasuli de kuru fasülye yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Iyi takilalim o zman #Dasdfghjk

0|0
    0|0
  • Sevgilinle gez en güzeli =)

0|0
    0|0
  • Gençler el atın. Gezdirin tozdurun kızı :)

0|0
    0|0
  • Fikir sahibi değilim maalesef
    ★★★★ #Ağır - #abii ® ★★★★

0|0
    0|0
  • Bir arkadaş edinip yeni birini tanımanın vereceği bir mutluluğu tadabilirsin 😎😎😎

0|0
    0|0
  • İcmiceksen pek bisi yok istiklalde

0|0
    0|0
  • Beraber takılalım

0|0
    0|0
  • yalnız olman sıkıcı olabilir yaa

0|0
    0|0
    • Ben seviyorum bazen insanlardan bagimsiz bir seyler yapabilmeyi.

• farklı evet olabilir yaaa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...