Siz neden aşıksınız ritimlerin hayat bulan anlamlarına?

Müzik dinlemeyen bir insan yoktur tabii ona aşık olmayan insanda.
Herkesin dinlediği müzik türü farklıdır , özünü hissettiği. Size müzik neler hissettiriyor?
Bazıları zaman geçirmek için dinliyordur bazıları ise sadece alışkanlık olduğu için bir boşluğu doldurma hissiyle.
Belkide kendisinin ifade edemediği duyguları onun yerine başkalarının dile getirmesi müziğe çekiyordur bazılarını.
ya da acılarınızı veya sevinçlerinizi başkalarınında yaşadığını duymak hoşunuza mı gidiyor?

Siz neden aşıksınız ritimlerin hayat bulan anlamlarına ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu herkes anlayamaz. Bir ritim, melodi, söz beni kendimden geçirebilir. Neden dinliyorum? Neden müziğe bu kadar bağlıyım? Neden müzik dinlerken kendimden geçiyorum? Bu soruyla bunu sordum kendime. Evet ritimlerle aşk yaşıyorum. Bu çok farklı birşey. Anlatamıyorum. Sadece hissedin ve kendinizi bırakın ritimlere, müziğe.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• off off aklımdan çıkaramıyorum onu iyice depresyona gireym bari diye dinliyrum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• mutlu olmak için :D müzik beni kıpır kıpır yapıyor açıkçası boşa dememişler müzik ruhun gıdası diye haklılar :D

0|1
    0|0
  • Bilmem bağımlısı oluyor insan müzikle ilk tanıştığı andan ölümüne kadar

0|1
    0|0
  • Onu bana anlattığı için :)

0|1
    0|0
  • Ritimler ruhumu dinlendirir, farklı duygular yaşatır.

0|1
    0|0
  • Huzur verdiği için.

0|1
    0|0
  • dertlerimi unutuyorum. senin en sevdigin sarki ne?

0|1
    0|0
    • Birçok şarkı var ama aklıma şu an ilk gelen şarkı Janis Joplin - Piece of my heart ve ölen bateristlerini sevdiğim ve onun için yazıldığı için Avenged Sevenfold - So far away

• Detaydakilerin hepsiii.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızın bacagına nolms knk öyle regldenmi. sss

0|1
    0|0
  • Bilemem artik. ben değilim
    ★★★ #Ağır-abii® ★★★

0|1
    0|0
Yükleniyor...