Kendimden 5 yaş büyük birine aşık oldum

Merhaba arkadaşlar.Ben kendimden 5 yaş büyük birine aşık oldum. Onun yanında tek avantajım gayet yakışıklı olmam ve sesimin çok güzel olması. Ona çok aşık oldum ve onun için 15 tane şarkı sözü yazdım ve kesinlikle ondan başkasını gözüm görmüyor. Sizce ne yapabilirim ve doğru olur mu ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Güzelim bekarsanız ikiniz nema problema ...

0|1
    0|0
    • sevgilisi var

• sevgilisi olmasa dahi teklif edemem ona söyleyemediklerimi yazıp şarkı yapıyorum yakında zaten küçük bir albüm çıkarıcam linkini paylasırım :)

Kızlar Ne Diyor 9

• görüntü açısından da sorun yoksa olur derdim de sevgilisi varmış.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın.

0|0
    0|0
  • itiraf et oda seni seviyorsa eğer tanışın ardından evlenin tabiki kızın bekar olduğunu düşünerek cevapladım aksi halde uzaklaşman daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Siz anlaşıyorsanız sorun olmaz.5 yaş çok da fazla değil zaten.

0|1
    0|0
  • kişisel tercihle alakalı bu tip konular.Kimi olgun olsun ister kimi çıtır.Ama bence erkek büyük olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Fikrimce bir ilişki de erkek bayandan yaşça daha büyük olmalı .

Fakat eğer erkeğin kendine güveni tam ve yaşından büyük olgunluktaysa bir bayanla arasındaki yaş farkının bir önemi kalmaz .

0|0
    0|0
  • Aşkın yaşı yok derler ama herzaman erkek 2-3yaş büyük olmalı uyum saglanması için anlaşmazlıklar olabilir

0|0
    0|0
  • sen ne diyon mükemmel olur :)

0|0
    0|0
  • anneannem dedemden 6 yaş büyük ve hala evliler anlıcağın sıkıntı olmaz bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• serdar ortaç senmisin?

0|0
    0|0
  • yakışıklı isen aradaki farkı kapatabilirsin .zaten kızlar yakışıklı erkekleri sever .endişe etmene gerek yok .karşılıksız kalacağını sanmam .duygularını açıklamalısın .fazla vakit kaybetme .

0|0
    0|0
    • yeterince utangacım :)

• merak etme sen kıza açıldığın zaman gerisi gelecektir .sen bir adım at her şeyyoluna girer .kız muhakkak senden etkilenecektir .

• Çok değil fark. Kalbini kazanmanın yoluna bak ..

0|0
    0|0
  • erkek kızdan büyük olmalı... kim ne derse desin bir zaman sonra ufak olduğun için ipleri onun eline vermek zorunda kalırsın o seni yönetir..

0|0
    0|0
  • Kulübe hoşgeldin :)

0|0
    0|0
  • Heeyyy Aşk nelere kadirsin...

0|0
    0|0
  • vay anasını satım aşka bak hizaya gel:D

0|0
    0|0
  • Takıntı yapma yaşda deği iş kafada. Senden yaşca büyük bir erkek daha zeki ve daha mı olgun oluyor yaşı büyük diye. Onda olumlu izlenimler bıraktıysan o da sıkıntı yapmaz heralde bunu. Kadının büyük olması bereket getirirmiş :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...