En iyi çamaşır makinesi deterjanı markası hangisi?

bonjourrr
Tüm markaları denedim neredeyse, üstelik sıvı deterjan da kullandım ama bu renklilerde, özellikle de siyah çamaşırlardaki makinadan çıkan çamaşırlarda kalan beyaz beyaz deterjan izlerinden bıktım, ya nedir bunun çaresi? Sizin kullanıp memnun kaldığınız en iyi çamaşır deterjanı hangisi?

En iyi çamaşır deterjanı hangisi? Beyazlar için en iyi deterjan hangisi?

Yine kullandığınız ve aşırı memnun kaldığınız, beyaz çamaşırlar için en iyi deterjan nedir? Beyazlar için en iyi deterjan ve kullandığınız en iyi toz deterjan hangisi?
Ve şu renkli çamaşırlardaki deterjan lekelerinin nedeni nedir :(?
en iyi çamaşır deterjanı
En iyi çamaşır makinesi deterjanı markası hangisi?