Bollywood hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Devamlı dans ediyorlar" tarzı klasik eleştiriler ya da "Aamir Khan severim" tarzı klasik övgüler dışında.

1|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Devamlı dans ediyorlar a sesleneyim buradan. Onun hikayesi nasıl bölüyor musun uz? Her filmde dans eden insanlar sokakta yaşayan fukaralar, onlara yardım amaçlı filmlerde oynatiliyir, bir daha konuşmanıza gerek yok bu konuda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bollywood filmlerine karşı önyargılı olanlar, ya hiç izlememişlerdir.
    ya da duygusuz insanlardır.
    Başka seçenek aklıma gelmiyor doğrusu.

1|0
    0|0
  • Çok başarılı bir tarzları var, eğlenceli aynı zamanda

1|0
    0|0
  • filmleri harika her çocuk özeldir,3 idiots, peekay, bodyguard vb filmleri izledim

1|0
    0|0
  • Ülkede film adına o kadar çok malzeme var ki tabakalar arası uçurum, fakirlik , yanında akıl almaz zenginlik, budizm, nüfus derken... aslında ülke genelini oyalama çabası olarak algiliyorum, ayna programında izlemiştim uyuşturucu bir ağaç yaprağı var herkes onu çiğniyor ve mutlular herşeye rağmen

0|0
    0|0
  • Dansı severim, tam benlik, hatta danslarını denediğim oluyor :D

1|0
    0|0
  • Müzikler ile işi götürüyorlar. Ama çok üst düzey bir oyunculukları yok. Sadece çok çok fazla film çekiyorlar hepsi bu. Komik de film var korkuda vb... Ama sıradanlık ve taklitten kurtulamıyorlar. Sadece kendi kültürleri ile ilgili yaptıkları film tarzları belki filmle ilgilenmek için ilgi çekici olabilir👍👍👍

0|0
    0|0
    • Bence shahrukh khan, rani mukherjee, priyanka chopra, amitabh bachchan... üst düzey oyuncular.

• Shak Rukh u diyebilirim bende, Amitabh Batchan zaten onların doğayenleri. Oyunculukları iyi ama filmlerinden pek emin olamıyorum

• Gereksiz buluyorum.

0|0
    0|0
    • O zaman sadece amerikan filmleri izleyelim. Kendimizi diğer sinemalara kapayalım. canım gibi aynı tarz filmleri izleyelim sürekli. Herşeye önyargılı olalım.

• Hollywooddan kötüler ama bizden iyiler

0|0
    0|0
    • Hollywooddan kötü olduklarını düşünmüyorum ikisi de iyi tarzları farklı hatta Bence son yıllarda sinema adına hollywooddan daha iyi işler ortaya koyuyorlar.

• Aamir Khan severim..

0|0
    0|0
  • sadece amir khanı severim

0|0
    0|0
    • Offff bir tek onu tanıyosun çünkü. Aamir sadece bir oyuncu.

• bir filmini izlemem yeterli bence amir khanıda bir filmini izlemiştim sonra diğerlerini izleme merakı uyandı ama aynısını diğeri için söyleyemeceğim

• iyidir

0|0
    0|0
  • ismi bile çakma içeriğini düşünemiyorum bile.

0|0
    0|0
    • İsmini kendileri koymamış yabancı bir gazeteci koymuş. P. K izle orjinal senaryo nasıl olurmuş gör.

• yeşilçamın bütçeli iğrenç bir üst versiyonu. senaryo sıfır.

0|0
    0|0
    • P. k. izledin mi? Black izledin mi? Om shanti om izledin mi? Veer Zaara izledin mi? Hollywoodun tüm filmleri iyi mi?

• kıstasımız imdb ise zaten kaybeden sensin aç top 250 ye bak

• Her sektörün iyi ve kötü filmi vardır. Yorumları oku izlemeden ona göre izle. Danslar tam bir görsel şölen. Saçma bir alacakaranlığa 2 saat ayıracağıma 3 idiotsa 3 saat ayırırım daha iyi. Taklitçiler derken? Bollywood ismini kendileri koymadılar. Ghajini dışında uyarlama film sayamazsın. Bu arada aksiyonu erkekler değil sinemadan anlamayan kırolar sever. Ve de bu yıl hollywooddan 50 küsür film izledim. Hiçbirini beğenmedim. Ama bollywooddan 2015 e bakarsan bajrangi bhaijaan, bajirao mastani, jazbaa... gibi başyapıtlar çıkmış. Neyse ben en iyisi gerçek sinemaseverlerle seviyeli bir sohbet yapıyım.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• çok eğitici öğretici, ailece izlenebilen filmler.. terbiyesizlik olmadan da aşkın olabileceğini gösteriyorlar. örnek alınası filmler. hepsinin mutlaka öğretici bir anafikri oluyor. boş, çerez filmler değil

1|0
    0|0
  • Çok uzun

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...