Çok fazla tanınmamış şarkı şarkıcı önerisi?

arkadaşlar kıyıda kenarda kalmış keşfedilmemiş şarkılarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
hangi dilde olduğu önemli değil

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Her zaman favorim olmuştur...

https://www.youtube.com/watch?v=polouQsxbVI

0|0
    0|0
  • benimki tanınmış biri ama belki şu parçasını dinlememişsindir..
    https://www.youtube.com/watch?v=MiPBQJq49xk

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • adam çok değişik söylüyo

• çello değildi elektro gitardı bu :) teşekkürler bu arada ama çelloda var birebir programın adı garage band ücretsiz bir uygulama ama bütün enstrumanlar için 12 lira istemişti uygulama içi satın alma müzik kulağım iyidir ya babam ben 12 yaşındayken kıbrıstan minik bir org getirmişti demekki yetenek olcak birazda hevesle çalmaya çalışmıştım baktım sesleri ezberliyorum şarkılar oluşmaya başladı ufaktan yani müzik kulağı fdarklı bişey aşık veysel sazın ustası mesela eğitimmi görmüş hayatında gözleri kör olmasına rağmen müzik kulağı içten gelen bişeydir allah vergisi bişey ama eğitimlede daha ileri düzeyine çıkarırsın işin boyutunu :)

• kendi kendine ufak ritimler atarsın orgun kalitesine göre değişir mesela bendeki orgta lissen mod var sen tuşlara doğru basmassan şarkı devam etmiyor bu şekildede öğrenebilirsin internetten temel başlagıç yapamassın sanırsam ufaktan kendin başla bence :) hem müzik kulağın olup olmadığını keşfedersin

• Sophie ellis bextor get over you

0|0
    0|0
  • yavuz taner en mutlu günümde

0|0
    0|0
  • Elliott Smith - miss misery ve Tim buckley - phantasmagoria in Two

0|0
    0|0
  • Tür?

0|0
    0|0
    • tür ayrımı yapmadım burada cevaplayanı sınırlandırmamak için hangi tür olursa olsun dinleyeceğim

• Al o zaman.
      Huun huur tu - aa shuu dekei oo

• Bende çok var öyle. Dinle bunu, yollarım yine.

• Vega-kalben-nev

0|0
    0|0
  • Hatırlanmiyor

0|0
    0|0
  • kahtalı hamido

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...