Yetenekli misiniz?

Resim müzik enstrüman çalmak tiyatro ve edebiyat ile ilgilenmek birseyler ortaya çıkartmak mümkün mu sizin için

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• edebiyata çok ilgiliyim kendimi bildim bileli bir şeyler yazarım, deneme genelde. şiir yazmaya çalıştım ama çok kötüydü yazdıklarım berbattı bıraktım :)) resim yeteneğime gelirsek, geçenlerde kendi portremi çizdim arkadaşlara gösterdim bu kim dediler :) enstürmana gelirsek.. biri daha sormuştu, fırsat verilseydi bana piyano ya da kemanda başarılı olabileceğimi düşünüyorum ama bilmiyorum belki de alakası yok hiç verilmedi o fırsat :)

0|0
    0|0
  • Özellikle resim alanı için evet.^^ Sürrealist eserlre ortaya koymaya bayılıyorum *-* Karakalem tarzında takılıyorum genelde. Ve bu oknuda ilerleyip meslek olarak da ressam olma isityorum @w@

0|0
    0|0
    • Güzel Sanatlar Eğitimi veyahut serbest resim ve seviyene göre ileri resim eğitimi almalısınız renk bilgisi kütle hacim bu konuda onem arz eder

• Evet zaten kursa gidiyorum teknik Yardım alıyorum

• Bende kurs veriyorum; )

• Kendi çapımda dans ve resme yetenegim var

0|1
    0|0
  • Edebiyat mümkündür.

0|1
    0|0
  • Hic bir yeteneğim yok

0|0
    0|0
  • Resim az-çok

0|0
    0|0
  • Resimde iyiyim, bateri ve gitar çalıyorum.

0|0
    0|0
    • Umuyorum herseyden biraz yerine ortalama iyisin dir cok onemli Demoralize olduğun anlarda doğrudan yardimci olacaktır

• Yeteneğimi bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yetenekli değilim.

0|1
    0|0
  • Yetenekli olduğumu zannetmiyorum. Tanrı beni ne amaç uğruna yarattı henüz çözemedim

0|0
    0|0
  • kulaklarımı oynatabilme yeteneğim var 😂 😂

0|0
    0|0
  • yok hiç yetenek ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...