Angara havası sevenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

angaralıyım tabi yazın özellikle yolculuklarda sonses oynaya oynaya tatile gitmek :) ve hatta dayanamadıgımda sevdigim şarkıysa inip kaşıkları torpidodan alıp oynamak :) 4lüleri yak sağa çek :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• sevmem

0|1
    0|0
    • beni yanlış anlamada sen benle gelsen bir uzun yola :) gidene kadar illaki hep angara havası dinlemiyorum :) ama benle yolculuk yapsan :) kız kardeşim sen ben bide benim bir arkadaşım var :) ömrü hayatında göremeyecegin kadar eğlenceli yolucuk eğlenceli tatilimiz olur her sene :D benle böyle bir tatil geçirsen seversin angara havasını :)

• ya :) babanı seviyorum selam söyle hatta benim yerime ellerinden öpermisin baba angara havası seven bir çocuk dedi de.! yanlış anlamasın adam :D

• babandan sebep sana veriyorum eic ı.!

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz Ankaralı Turgutları Çankırı/İstanbul yollarında " Yakalarsam tık tık " ile güle oynaya gitmiş, seyahat esnasında, aile. arabasında arkadan öne domates, peynir, poğaçacı, kola, fanta, çekirdek verip almış ve mutluluğu bozulmamış bireylerizzz😌😌😌😌😊😊😊😊😂😂😂😎😎😎

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • ey çekk eyyyy :) şa etme gurban oldugum :) bak gece gece açtıracan bana :) çevredeki villalar dan gelecek komuşular bu ses ne diye :D

• Saygı duyarim

0|1
    0|0
  • Sonradan tutulan bir tarz ama güzel yani :D

0|1
    0|0
  • takım elbise giymeme nedenim damk

0|0
    0|0
    • ne alaka abi.! hayret bişey sin valla ben takım elbise düğünlerde önemli iş görüşmelerinde yemeklerde giyerim :) onun haricinde uzun yolda sportif genelde hayatımda sportif :)

• la bebe biz yatarken giyiyoruz sanki

Yükleniyor...