Kitap önerisi yaparmısınız ?

Yakın tarihte seyahat'e çıkıcam gittiğim yer mahrumiyet bölgesi muğlanın bir ilçesi kitap önerin seride olabilir roman tarzı olursa sevinirim...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ımm ne tür seversin hemen önereyim

0|0
    0|0
    • Romantik olmasın mesela açık Oyunları'nı okudum onun gibi diyelim

• aynı tip değil ama seveceğini düşünüyorum monte kristo kontu nu okudun mu?

• Onu okumuştum çok eskiden Aklımda buz ve Ateş'in Şarkısı serisi var Önümde uzun bir zaman olacak kitabı izmirden almalıyım Zaman'ın çok az

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sil Baştan tek kitap lakin mükemmel asla pişman olmazsınız birde açlık oyunları serisi var filmden çok daha sürükleyici ve farklı

0|0
    0|0
  • 1984 olabilir sapiens olabilir. Koontz'dan gecenin tam yarısı olabilir. Uçurtma avcısı, bozkırkurdu, siddhartha, aylak adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seker portakalini okumani tavsiye ederim.. devamindaki gunesi uyandiralim ve deli fisek i de okumalisin.

0|0
    0|0
  • Betimleme seviyorsan İnce Memed

0|0
    0|0
    • Çok kitap okurmusun? Dünya klasikleri falan?

• Pek şiirle alakam olmama rağmen bence güzel bir şiir kitabı yanına alırsan iyi olur. Şiir tekrar tekrar okunabiliyor nasıl olsa :) . Mahrumiyet bölgesine gidiyorum dediğin için söyleyeyim dedim

• aynen hocam bakalım :) gittigim yer merkeze uzak yapılcak pek fazla birşey yok o yüzden kitap

• Otomatik portakal diyesim geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...