Kapat

Niye sokak kültürünü kirletiyorlar?

Evet arkadaşlar. Bahsedeceğim konu populer kültüre tepki olarak doğmuş yeraltı kültürü. Eskiden yeraltindaki seylerle ( roman, şiir, muzik vb) dışlanmis ötekilestirilmis kişiler ilgilenirdi. Simdi bakıyorum da 18 yasindan küçük ekmege annesini gonderen guruh kendilerini Bukowski filan zannediyo yazdiklari zirvalarla. Ve bu durumdan çok rahatsizim şahsım adina çünkü yeralti yeraltinda kalmali populerlesmemeli!
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden iletişim sınırlıydı, sokak kültürü sokakta öğrenilirdi öyle herkes de sokakta istediği gibi dolaşamazdı çocuk yaşta, internet var şimdi, ergenin tekini annesi saat 10'da yatmaya gönderiyor 'Yarın okulun var' diyerekten, bu cebinden telefonunu çıkartıp yorganının altından ona buna atarlanıyor gece.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana. Özellikle şu wattpad midir neyse, o çok fena sinirlerimi bozuyor. Sıradışı olayım derken herkes birbirinin aynı b. ok okuyor. Tek okuduğu roman grinin elli tonu olan adamın söylediklerini görsen dediğin gibi bukowski sanırsın.
    Herkes okusun, yazsın çizsin ama bunun popülerleşmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde olmamalı.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Burada Bu Düşüncelere Sahip İnsanları Görmeyeli 2 Sene + Oldu.

0|0
    0|0
  • Bukowski yi okumakla bukowski anlaşılmaz. Empati gerek... tecrübeler gerek.
    O yaşta bukowskide okunmaz zaten. o zihniyetle çok yanlış anlamalara yol açar.

0|0
    0|0
    • Bukowski yine okusunlar da ekmege annelerini gonderip yeraltı karalamasinlar sığ duruyor.

• İsyankar ergenler onlar :)

• Katılmamak elde değil..

0|0
    0|0
  • Evet bencede

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Himmm popüler kültürün psini bilmeyip kotuleyenleri sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Yeraltı kültürü çıktığına gore demekki biliyorlar da kotuluyorlar.

Yükleniyor...