Açılım dendi şu dendi bu dendi.

Tamam hepimiz bu topraklar üzerinde kardeşçe yaşamak istiyoruz açılımın anlamı bu. Peki ülkemde yurdumda vatanımda ben TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ sınırları içerisinde yaşarken neden benim ülkemin adı silinecek Peki sorarım size ne olacak sen ,ben ,benim geleceğim. sordukları zaman ülken neresi diye ne diyecegiz. TÜRKİYE CUMHURİYETİ demeyecegizde NE diyecegiz. Nereliyiz diyecegiz. soruyorum arkadaşlar ne diyecegiz ya

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• artık açılım olmaktan cıkıp sacma sapan bırseye donustu bu. acılımın kendısıne de karsıyım bu tarz sacmalıklara da, bıc bosuna onca sehıt vermedık, kardesce yaşamak buysa ben kardes fılan ıstemıyorum mesela.. buyursunlar guclerı yetıyorsa bı yerlerde kürdistan kurup yaşasınlar.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böl-parçala- yönet politikasını çok güzel uyguluyor sayın boşbakan, akil insan diye seslendikleride zaten kendi yalamacı tayfası . Karşılığında ne verecek onu açıklasın önce bizde ona göre destek mi köstek mi olucaz karar verelim .Bakkal dükkanı değil babasının tabela değiştirir gibi TC yazısını silemez ...

2|1
    1|2
  • kardeşlikten yanayım,milliyetçilik kan ile beslenir, kanda gözyaşı demektir.ben millet kavramına inanmıyorum benim için millet değil insan vardır.ancak bazı art niyetli yaratıklar insanlar arasındaki kültürel farkları aşılması zor ve ölümcül birer sorun haline getirip insanları birbirine kırdırtıyor.milliyetçilik kokan her şeye karşıyım.türküm ancak milliyetçiliğin her türlüsüne karşıyım.barış sürecine destek verecek açılım ya da başka bir oluşum hiç farketmez doğru uygulandığı sürece desteklerim.ayrıca bu tarz ibarelerin kaldırılmasıyla şeffaf bir toplum oluşturulmaya çalışılıyor, bunlar birliğin beraberliğin olduğu barış ortamı için atılan adımlar.yakında kız-erkek ibareleride kaldırılır kimliklerden.o zaman bu ileri görüşlü kadınla tanışmak isteyebilirsiniz ve zaten ben buralarda olurum;)

0|1
    0|0
  • Açılım çıktı çıkalı herkesin kafası ayrı yerlere gitti, herkes ayrıldı parçala böl politikası eski çağlardan beri tam hız devam ediyor.

Hepsi işgüzarlık, bu olaylarda emeği geçen herkesin anına koyim.

2|0
    2|0
  • Nereliysen oralıyım diyeceksin.

1|1
    3|0
    • TÜRKÜM TÜRKİYE CUMHURİİYETİ VATANDAŞIYIM Ama devlet olarak kalkıp sen bunu kaldırısan ben kimliğime ne diyecem.

• Onun kalkmasıyla Türkler yok olmaz ama sistem Türkler için iyi değil. Yardımcınız olsun.

• bu işin nereye gideceğini merak ediyorum ve korkuyorum :((((((((((((((((((((((((((((((((((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu emperyalizmin yeni Ortadoğu açılımı projesidir. Bunun dayanağı da AB.dir,İsrail'de önemli bir payandadır.Bu startejik Bölgede güçlü bir ülke TÜRKİYE istemeyenlerin projesi ve oyunlarıdır , Ortadoğu'daki , Irak,Suriye,İran petrollerinin ABD ve İsrail tarafından kullanımı AB. ülkeleri içindeki İngiliz,Fransız, Alman ve İtalya müttefiklerinin yerli işbirlikçilerle ilgili projesi ve oyunlarıdır.Barış-Kardeşlik ve Özgürlük istiyoruz. Bunun için ,Yurtta Sulh Cihanda Sulh-Adalet-Özgürlük-Güvenlik-Eğitim-Sağlık -Üretim ve teşviki istiyoruz.Bunun için ; Anti Emperyalist anlayış ile Özgürlük ve Bağımsızlıkla mümkündür. Bunun neticesi de TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE ‘ dir.

Görevimiz ve yapacaklarımız EY TÜRK GENÇLİĞİ !... ile sıralanmıştır.

0|2
    0|0
  • Yeri geldiğinde Osmanlı torunuyuz diyebiliyorsunuz. O zaman bakın bakalım Osmanlı da Osmanlı Cumhuriyeti diye bir şey var mıydı? 600 kıtaya hükmeden bir ecdat'tan bahsesiyorsunuz. Ecdat böyle bir tasa içine girmedi. Türküyle, kürdüyle, acemiyle hepimiz kardeş değil miydik? Neden son 80 yılda bu Türk- Kürt kavramı çıktı? Bunun sebebini de kendinize sorun. Evet, istiyorsunuz Türk cumhuriyeti diye kalsın. Ama bu topraklar üzerinde yaşayan kürtler de var, acemler de var. Eğer adaletten yana iseniz onların da hakkını gözetmek zorundasınız. Siz ne mutlu Türkiyelim diyene diyen bir and, ya da herhangi bir şey duydunuz mu? böyle bir şey yok. 80 yıldan beridir " Ne mutlu Türküm diyene " dedirtiliyor. Türk olanına da olmayanına da. Elinizi vicdanınıza koyun, eğer bahsettiğiniz kürtler bu ülkenin başında olsa ve onlar sizin çocuklarınıza her sabah " Kürdüm, doğruyum, çalışkanım" dedirtseydiler zorunuza gitmez miydi? demez miydiniz " Yok arkadaş biz kürt değiliz." Demezdik diyen yalan konuşur. Şimdi meseleye bu yönden bakın ve meselenin ne kadar derin olduğunu anlayın. Kimliklerde Türkiye halkları yazması, ya da sadece Türkleri ima eden bir kavramın olmaması, değil çözüm süreci hikayeleri için, gerçekten bir kardeşliğin tesisine neden olur. Olaya tek taraflı bakmamak lazım.

0|0
    0|1
  • bırakın bu korku politikasını biraz sevmeyi öğrenin...

0|1
    0|1
    • sevmekten kastın ne arkadaş kalkıp bizlerin yardımları ile ayakta duran bir vanlı bana 7.2 yıkamadı T.C. senmi yıkcan derse olmaz hangi sevgiden bahsediyorsun

• öbürüde desin o zaman desin niye demiyor derdi ne ne demek ya bırakın kardeşim sen TÜRKMÜSÜM Bu topraklarda yaşıyormusun bayragın ne AY YILDIZMI bittii ötesi yok

• turk değilim bu topraklardada yasıyorum yasamayada devam edeceğim otesi bu .

Yükleniyor...