Türkiyede yaşadığım için kendimden utanıyorum?

Böyle ezik sömürgeci kültürsüz bir ülkede yaşadığım için kendimden utanıyorum hele ki ülkenin başına getirdiğiniz şu insanları gördükçe her gün lanet okuyorum gençliğimizin en güzel dönemlerinde özgürce hareket edemiyoruz aman şuraya gitme bomba patlicak yok kalabaliktan uzak dur yok avmlere girme hele ki kızlarımız en ciddi sorumluluk onlarda tecavüz korkusuyla yaşıyorlar resmen özgürce giyinemiyorlar bumu şimdi herkes istediği hayatı yaşayamıcakmı? ultra müzik festivalı bu yıl İstanbul da olacaktı terör olayları yüzünden iptal etmişler gerçekten sonumuzu hiç merak etmiyormusunuz? ultra müzik festivalını bilmeyenler için söylüyorum yabancı ünlü djlerin setlerini sergilediği konserler david guetta tiesto armin van gibi best djler

Güncellemeler:
Amınaa koydumununn ülkesinde güzel kız bile yok hepsi leş gibi kokuyor bakımsız pis.
yazık

1|1
5|11

En İyi Kız Görüşü

• +1 ben de tabii güncelleme kısmındaki hakaretlere katılmıyorum sorunun açıklaması için +1

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• baska ulkelere gitmemissin anlasiliyor.. gitseydin kurban olurdun ulkene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk milleti özgür ruhludur aslında ama niye böyle oldu cidden acınacak haldeyiz çocuklara tecavüzü savunanlar var bu ülkede bu kadar ileri gidebileceklerini düşünmemiştim. 45 çocuğun tecavüze uğraması bir defalık bir şey değildir bunun savunulacak hiçbir yanı yok. Cehalet korkunç sonuçlar doğurabiliyor. Ülkemizde bana göre cehaletin pençelerine sıkışıp kalmış durumda.

0|1
    0|0
  • dediklerinde haklısın ama ezik sömürgeci kültürsüz ne demek?
    bizim ülkemiz 600 yıllık osmanlıdan miras kalmış ve 93 yıllık bir ülkeyiz. dediğinin çok aksine asla ezik değiliz TARİHİN HİÇBİR DÖNEMİNDE SÖMÜRGECİ OLMADIK ve kültürümüz de gayet zengin ve dünyadaki en insan canlısı, hümanist misafirperver hala tarihine sadık kalan birkaç kültürden biri. bunu hükümete devlete bağlayamazsın. evet terör olaylarına biz de lanet ediyoruz hükümeti eleştirdiğimiz noktalar elbette var ama sen koskoca Türk milletini devletini böyle bir kalemde silip atamazsın.

0|0
    0|0
    • Geçmişle ilgili herhangi birşey dedim mi? Ülkenin şu an ki rezil halinden bahsediyorum kültür 0 sömürgecilik desen almış başını gidiyor, bunu kimse inkar edemez

• senin demenle mi güzel olucam :)

• Ruhun güzel olsun :D

• Al benden de o kadar

0|1
    0|0
  • Türkiyeden değil yönetimden ve içinde olduğumuz dönemden et nefret edersen Türkiyeden etme bu topraklar uğrana kan döken şehitlerimizin atalarımızın kemikleri sızlamasın rahat uyusunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben yoğurduma ekşi demem, ne olursa olsun her zaman gurur duyuyorum derim.

0|1
    0|0
    • Olayı anlamadin ülkenin şuanki rezil halinden bahsediyorum

• Şimdi utanıp utanmamak sana kalmış. Ama ben kültürüme laf ettirmem. Lisedeyken edebiyat derslerinde ne yaptın bilmiyorum ama git bir göz gezdir. Ülkem 1000 senelik bir kültür barındırıyor. Yemekleriyle, müziğiyle, edebiyatıyla. Şu yaşıma kadar 62 şehir gezdim. Gittiğim her yerde şeker gibi insanlarla tanıştım. Yemediler yedirdiler el üstünde tuttular. İşin siyasi boyutunu bir geç önce. 3 kıtanın tam ortasındaki bir ülkede yaşıyorsun sen. Gerek stratejik olarak gerek kaynak olarak mükemmel bir alt yapıya sahip bir ülke. Terör bitmeyecek kardeşim. Kimin bu ülke üstünde ne emeli varsa, onu gerçekleştirmeyene kadar bitmeyecek. İsyan edeceğine az dik dur. İnsanından yakınıyorsun o zaman bir şeyler yap. İnsanı eğit, doğruyu göster. Her şey bir insanla başlıyor şu dünyada. Bağırmakla, oturup beklemekle hiçbir şey düzelmiyor. Madem memnun değilsin, sende bizim gibi elinden gelen yap.

0|0
    0|0
  • Görüşüne katılıyorum, hak vermediğim tek kısım "kültürsüz" kısmıydı. Bizim kültürümüz çok büyük ama sahip çıkamadık. Çıkmadık.

0|1
    0|0
  • Zamanında Osmanlı'ya uyguladıkları yıkma politikalarını şimdi Türkiye'ye uyguluyorlar sen burada bunu rahat rahat yazarken, gece yastığına kafanı koyup rahat uyuyorsan bunu Polis ve Askerimize borçlusun. Nusaybin, Yüksekova, Silopi ve Şırnak'da şuanda da PKK ile mücadele sürüyor çatışmalar devam ediyor Allah polisimizi ve askerimizi korusun. Sen de inşallah başka ülkeye gidersin, senin gibi vatandaşlara ihtiyacımız yok. Bu ülke kan ile kazanıldı bizde kanımızın son damlasına kadar savaşmaya hazırız.

0|0
    0|0
    • Anca lafla icaat sıfır git bakalım o pkkların bölgesinde 5 dakika durabilcekmisin acaba gött korkusundan kaçıcak delik ararsın

• Allah şahidim olsun ki durmaktan gurur duyarım. Diplomayı aldığım gün direk gideceğim yer askerliktir.

• Begenmiyorsan s*ktir git baglayan mi var. ardindan yas edip aglayan mi var. yoksa seni distan Yaglayan mi var

0|0
    0|0
  • Doğuda her gün 7 -8 asker şehit oluyor. Sen ultra müzik festivali olmuyor diye uzuluyorsun. Işte bu yuzden ülke bu halde.

1|0
    0|0
  • git başka ülkeye

0|0
    0|0
  • hadi ordan git o zaman bu ülkeden fabrika hatası.

1|0
    0|0
    • Işte sizin gibi cahilleri yok etsek ülke dahada güzel hale gelecek boşa yaşıyosnuz a. qq

• s. ktir git ananın a... na canım maymun, insanmısın sen

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...