Teoman'ın mültecilerin sıkıntısına yönelik yaptığı, gerçek hikayeden alınmış çalışmasını gördünüz mü?

Yaptığı bu çalışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Yeni görmüş bulundum.
    Duyarlı bir çalışma olmuş. Açık saçık Gülşen klipleri izleyeceğimize, bu tarz kliplerle vicdanımızı görmüş oluruz.

1|2
    0|0
    • Teoman en azından sessiz kalmamayı başaranlardan biri. Yaptığı çalışma hem sözleriyle hem müziğiyle de başarılı ayrıca yani bir değer taşıyor kesinlikle.
      Ama bahsettiğin diğer şahıs milleti uyuşturmak için görevli işe yaramaz saçmalıklar yapan personellerden biri kanımca...

• Teşekkürler :)

• Rica ederim😊

En İyi Erkek Görüşü

• Teoman ya adamın dibisin be bro 😍😎

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok fena oldum.. O çocuklar ekrana geldikçe.. Teoman işte.. Yine yaptı yapacağını :)

1|1
    0|0
  • Çok hoş ve anlamlı olmuş.

0|1
    0|0
  • Teoman... Mülteci konusu vicdan ile aklın birlikte ele alması gereken bir konu bana kalırsa. Ama çoğunluk vicdanı aklın üstünde tutuyor.

1|2
    0|0
    • Tamamen katılıyorum.
      Lakin şöyle bir sorun var, mülteci konusu anladığım kadarıyla dünya gündemini belirleyen odaklar tarafından birincil bir sorun değil, o yüzden çözüm üretmek konusundan ziyade kendi emelleri için bir araç olarak kullanıyorlar mültecileri ki dünyada yeni bir durum da değil.

Klibi izlediysen (ya da önceden biliyorsan bu mülteci sorunun tarihini) sonunda da düşülen notta olduğu gibi 2. Dünya Savaşı'ndan beri süreklilik kazanmış bir sorun.
      On yıllardır ülkelerin buna eh tabiii klasik olacak ama orta doğudaki kargaşa ve ölümlere sessiz kalmaları günümüzde de pek şaşılacak bir durum olmuyor maalesef...

• Halk duygusal siyasiler başarısız.

• Bir noktada öyle, evet...

• bugün denk geldim. beğendim güzel olmuş

0|1
    0|0
  • Teoman farkı.

0|1
    0|0
  • Bu insanlar bunları hic haketmedi.. Umarım siyasilerde bir gün bu insalık dramının farkına varır.

0|1
    0|0
  • Farkındalık yaratmak adına güzel bir çalışma

0|1
    0|0
  • Geleceğin tacizci tecavüzcü ve torbacıları.👎🏼 ülkede yeterince kalitesiz insan varken şu insanlara vicdan yapılmasına sinir oluyorum. Araplar zenginlik içinde müsriflik yaparken bize kakalıyorlar bunları, Avrupa bile işlerine yarayacak olanları içine alıyor bize artıkları kakalıyor. Reklam peşinde bir sanatçının dikkat çekme amaçlı klibi. Çok düşünüyorsa evine alsın beslesin ucuz reklam yapmasın

0|0
    0|0
  • Guzel buldum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...