Nevşehirliler nerde burda mi?

Gençler biz @kepaze ile birlikte nevsehire gidip gezmek istioruz nevsehirde merkezde hani inince gezebilecegimiz park vs yerler neler bir fikir verebilir misiniz?

1|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• ürgüp'lüyüm.
    nevşehir'de bir kaç alışveriz merkezi hariç gezip görecek hiç bir yer bulamazsınız.
    ilçelerini gezmek en güzelidir.
    ürgüp, avanos, göreme, zelve, ortahisar... birbirlerinden hiçte uzak yerler degildir.
    bir araba kiralayın. çok güzel yerler göreceksiniz.
    turasana uğramayı unutmayın ;) Fatih Can'a selam verin size sıcak şarap ikram etsin ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• merkezde bişey yok ilçelerine gidin ürgüp avonos göreme taraflarına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kanka alakasız olacak ama ben değilim biliyorsun

1|0
    0|0
  • Dağ başı ora yaaaa

2|0
    0|0
  • nevşehirin merkezi hariç tüm ilçelerini gezebılırsınız. kapadokya bölgesi ve peri bacaları sizi mest edecektir

1|0
    0|0
  • Birecikli olmaz mi

1|0
    0|0
  • Çok gittim nevşehire gezilecek yerler var ulaşım kolay fakat bir kaç restoranına gittim hiçbirini begenmedim

1|0
    0|0
  • plaka 50 memleket belli buyrun

1|1
    0|0
  • Mağara var, Zaten tüflü arazi var, Göreme parkı var, birşey vadisi vardı unuttum. Öyle gezin ya işte, gitseniz bile anlatırlar. Kalesi var, Ürgüp şehir merkezinde yüksek tepede gözleme yerken şehri seyredebileceğim yer var

1|0
    0|0
  • haci bektasa gidin ziyarete

1|0
    0|0
  • Kapadokya gezilir

1|0
    0|0
  • Ürgüp göreme

1|0
    0|0
  • Ben kırşehirdeyima * nevşehiridie iyi bilirim özellikle gezeceğiniz yer hakkında tarihi yermi yoksa alışveriş şeklindemi düşünüyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Bana yakın gell

0|0
    0|0
  • Alo de yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel ucuz oteller var termalya falan

0|0
    0|0