Arkadaşlar Bana Tarafsız Yazılan Romanlar Ve ya Roman Yazarları Önerir Misiniz?

Özellikle Türk tarihiyle ilgili bir kitapsa tarafsız istiyorum bazı kitaplar okuyorum Allah'ım o kadar adam övüyor ki adama hayran değil soğuyorum çünkü çok yalan olduğu bariz belli ben tarafsız dille olsun istiyorm dünyanın en kötü en gaddar lideride olsa en iyi liderini de anlatsa tarafsız istiyorm var mı önerebileceğiniz?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• tarafsız yazar yoktur. bu tür konularda üşenmeden iki farklı görüşü okumak lazım. mesela abdulhamiti ayrı ayrı 2 kitap okuyarak tahlil edebilirsin. normalde köşe yazarlarını bile ayrı ayrı okurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım türk tarihi derken malazgirte kadar gidiyoruz sanırım?
    yakın türk tarihi desen okudğum harika bir kitap vardı ama genel türk tarihi ile ilgili ilber ortaylının kitabı geldi aklıma. Türklerin tarihi. sağlam kaynaktır okuyabilirsin

bir de taraflılıktan bu kadar çekinme. mesela gezeteleri ele alalım, tarafsız gazete yoktur kitaplarda belki bulabilirsin ama çok da çekinme, farklı görüşten kişiler oku sentezi kendin yapmaya çalış bu da artı değer katar

0|0
    0|0
    • Bana farketmez sadece Türk tarihi değil herhangi tarihi roman olabilir yeter ki akıcı ve inandırıcı gerçekçi olsun önerirsen sevinirim.

• sıkıcı olmayan akıcı ve eğlenceli siyasi tarih kitapları önerebiliirm.

oral sander-siyasi tarih I-II (ilk çağlardan 9olara kadar)
      fahir armaoğlu-19. yy siyasi tarihi ve 20. yy siyasi tarihi

• Aklima gelmiyor su an sjjd

0|0
    0|0
Yükleniyor...