Stephen King-Kara Kule (Dark Tower) serisini okuyan var mı?

Eğer okuyup bitirdiyseniz sonunda ne hissettiniz?Stephen King-Kara Kule (Dark Tower) serisini okuyan var mı?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sonsözünde de açıkladığı gibi önemli olan maceraydı. Ama bu demek değil ki daha güzel bitemezdi. Bunun yanında King'in en güzel yanı da bu bence; öngörülememezliği.

1|0
    0|0
    • Sanırım en iyi görüşün hangisi olacağı belli oldu. Teşekkürler ben de bitişinde aynı şeyleri düşünmüştüm ve en sevdiğim replikle bitireyim "O halde git! Bundan başka dünyalar da var."

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

• Methini cok duydum da king'in sadece O ve medyum kitaplarını okudum. Sinemaya uyarlanmis bircok filmi var. Genel tarzini biliyorum ama kara kule serisi de korku edebiyatina dahil edilebilir mi, konusu ne?

0|0
    0|0
    • Stephen King çok tanınıyor ama bu seriyle çok tanımıyor ama hayatımın eseri dediği seridir bu ve 20 yılda tamamlanmıştır. Kara kuleyi arayan bir silahşörün maceralarını anlatıyor ama seriyi okudukça anlayacaksın ne kadar muhteşem bir dünya yarattığını

• Okuyali 5 sene oldu unuttum bile

0|0
    0|0
  • Bu adamın kitaplarını hç okumadım. Yazın okuyucam ve bu kitaptan başliyim o zaman

0|0
    0|0
  • okudum bende

0|0
    0|0
    • Peki sonu nasıldı sence?

• İsmimden de anlayabileceğin üzere serinin en büyük hayranlarından biriyimdir. Bana göre olabilecek en güzel son ile bitti.

• @Deschain benim için de sonu harikaydı o kadar farklı ve güzeldi ki olabilecek en iyi son oydu. Ama tabi seriyi okuduğumda 17 yaşındaydım ve ilkte anlamamıştım :D Sonradan dank etti yukarıda biri yazmıştı zaten "Önemli olan maceraydı."

Yükleniyor...