Facebookta ismin başına TC yazmak bir şey kazandırır mı?

Facebookta ismin başına TC yazmak bir şey kazandırır mı?

link Protesto amacıyla böyle bir şey yapmak bence gereksiz..

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızca netten klavye delikanlısı olup gerçek hayatta TC ibaresini

taşıyamayan gösteriş budalaları yapıyorsa hayır yaptıkları hiç bir işe yaramaz .ş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• birşey olmuyor değil; 9 milyon kişinin tepkisi boşa değil. hiçbirşey yapamıyorlar değil; tarafları belli olsun.

3|2
    1|0
  • ''Bazı fitneci kesimler T.C. ibaresinin kaldırılacağı iftirasını yayıyormuş. T.C. ibaresi sacece Türkiye Cumhuriyeti ibaresi ile değişebilir.''

Egemen Bağış

link

1|1
    0|0
  • yapmamaktan iyidir onu yapmak yerine kalkın yürüyüş yapalım protesto edelim diyen yok ettirirler mi o da ayrı elimizden geleni yapıyoruzşu aniçin elimizden bu geliyor bunu yapıyoruz yarın hadi savaşa deseler o günde onu yaparız sessiz kalmaktan bin kat iyidir ben böyle düşünüyorum

2|1
    1|1
  • gereksizmi? hicte gereksiz degil bence. evet birsey degistirmeyebilir, ama tek olmadigimizin farkina varmak bile guzel birseydir. icinde, birlik beraberlik yatiyor, birde burdan bakin.

ayrica tepkisiz kalmak dahada aci bence.

0|1
    1|0
  • Başa TC yazıp güya o kadar çok sinirliler ama paylaşımlarında ne kadar ciddiyetsiz olduklarını, ne kadar önemsediklerini ve sırf şekil için yazdıklarını belli eden tipleri gördükçe gülmüyorum değil.

1|1
    0|0
  • Bence de gereksiz, bunu yapınca mı birşeylere duyarlılığımı gstermiş olacağım. Zaman kaybı. Canı sıkılan facebook kullanıcıları için birebir.

0|1
    1|0
  • Bi halta yaramaz

1|0
    1|1
  • İstedikleri yere yazabilirler. Hiçbir şey yapmamaktan iyidir demişler. bence hiçbir şey yapmamakla aynıdır. hatta zaman kaybıdır. "hırsımı alamadım sinir olduğumla kaldım" demektir. komik oluyor bence.

0|0
    3|0
  • kazandirir veya kazandirmaz. kazandirmiyor diye yazmayacak değilim. protesto amacli yazarim olur biter. sana nicin dokunduki anlamadim ben? ( faceim yok haliylede yazmadim . simdi yazarsan yaz tartismasi yasamak istemiyorum.)

1|0
    1|0
  • öyle faceden TC yazmakla olsaydı

1|0
    0|0
    • Bilgisayar başında olmuyor bu işler işte..Bugün TC yazanların çoğu, yarın yine aynı partiye oy verecek..

• çok çok haklısın

• bize fake attılar bence,jomon gordon gibi fakeyi yedik bizde.

carlos arroyo şimdi bizi.

0|0
    0|0
  • Yalan habermiş deniliyor, ne güzel eğleniyorduk ya :/

0|0
    0|0
  • Facemi kapatalı 1 sene oluyor.

0|0
    0|0
  • katılıyorum gereksiz. klavye delikanlılığı

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • saçmalik

0|0
    1|0
  • bu soruyu soranlara ve yazlmasndan rahatsz olanlara be o* çocuğu madem o kadar rahatsız oldun *ol git dağda yaşa ne işin var senin burada... demek isterdim ama terbiyem müsade etmez

3|1
    2|1
    • Sen ne kadar terbiyesiz ve saygısızsın. Kaç pkklı çükünü yutturup tekmeyi bastıda bu hale geldin ?

• dağdakilere kurban ol sen özürlü

• Anan seni dağda peydahlamis belli ki komünist!

• neden yazıyolar ki onu

0|0
    2|0
  • Hiç bir şey yapmamaktan iyidir.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne olmuş yazılmışsa. Uyuduğunuz her halinizden belli. Bulunduğunuz yerdeki sağlık ocaklarinin tabelalarını iyi takip edin. Muhtemelen T.C. yazısı kaldırılmıştır kaldırılmamıssa da kısa sürede kaldırılacaktır. Ziraat bankalarinin tabelalarına da iyi bakın. Gençliğe bakın. Burda zaman öldür boş işlerle uğraş cumhuriyetin tabiri caizse tecavüze uğraşın kimsenin haberi yok. Uyuyun uyuyun yarın g.tünüze gireni çıkarmak için çok cirlayacak kıvranacaksiniz ama geç olacak. Koyundan farkınız yok. Kim nereye güderse oraya gidin. TÜRK'ÜM demek faşistlik olmuş suç olmuş nerdeyse kimsenin umurunda değil. Bir millet benliği ile vardır. Orta çağdan beri yok edilemeyen TÜRK'LÜK simdi capulcularla sizler gibi varlığından bir haber nesille ufaktan ufaktan kemirilmeye başlamış kimsenin umurunda değil. O ecdata nasıl hesap vereceksiniz mahşer günü merak ediyorum. Yorumlara bak gereksizmis bilmem neymiş. Siz de gereksizsiniz o zaman kardeşim. Varlığınız birşeyi değiştirmiyor çünkü. Boşa nefes alıyorsunuz. Bu topraklarda sizi kimse adam yerine koymuyor. Mesele facebook ta T.C yazıp yazmamak değil. Mesele uyumak uyutulmak olandan dönenden bir haber olmak. Bugün böyle başlar yarın devamı gelir. Düne kadar sağ sol vardı olmadı TÜRK kürt başladı. Düne kadar açılım yoktu bugün var. Bugün daha nice şeyler var. Yarın o biter ki bitmeyecek başka birsey başlar. Herşeyi yiyen bir milletiz sayenizde. Avrupalı amerikalı yazar yapar koyar bizim köhne beyinlerimiz lüzumsuz gençlerimiz ki burda da çok var yer yalar yutar. Canla başla kanla alınana sahip çıkılmaz elinden tutulmaz. Ne olmuş ismin önünde T.C. yazsa. Ne zararı var sana ki it gibi dalıyorsun orda burda. Kimliğinde yazıyor zaten memnun olsan da olmasan da o yazıyi s.ke s.ke bu topraklarda yaşadığın sürece taşıyacaksin. Daha ne? Face de yazsa ne yazmasane. Onurlu şerefli tarihini geçmişini bilen ve bu topraklarda yaşayan her gencin yazması lazımken o iki harfi bunca gereksiz saçma sapan yorumlarınız niye. Sana ise yarar mi yaramaz mi diye soran yok. Yazıyorsan yaz yazmıyorsan it gibi havlama sürüne geç ve orda kal!

1|0
    0|0
  • Soruya soruyla cevap vereyim, sizi rahatsız eden nedir?

Sessiz kalmaktansa en azından böyle bir tepki göstermeleri daha iyidir, kesinlikle destekliyorum. Ancak bunun sadece klavyede kalması üzücü bir durum olur. Osman Pamukoğlunun dediği gibi;

"Sahaya gel oğlum sahaya bırak cipsi birayı, hayat burada, toza toprağa gel."

1|1
    0|0
  • Arkadaşım bu millet askere gitmemek içinde 40 tane dümen çeviriyo. Arada bir şehit haberlerine atarlanıyolar sonra gidip eglencesine bakıyolar. Çözüm baltalanır itinayla ama çözüm bulunmaz bu milletin kafasında. Birileri değişmeli. Birileri kafasını duvara vurmalı ya da kuma gömmeli

1|1
    0|1
  • eğer bir işe yarıyacağını düşünüyorlarsa yazsınlar.

0|1
    0|0
  • gereksiz bunlar

0|1
    0|0
  • çok bochum işler

1|0
    1|0
  • ben hakkaride görev yapıyorum ama yazmadım :) millet faceden ateş püskürüyo tc yazarak:)

0|0
    0|0
  • buna sazan.avi diyorlar :D

0|1
    2|1
Yükleniyor...