En güzel tatil yerleri ?

Türkiyede en güzel tatil yerleri neresi ? önerisi olna var mı?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• en güzel tatil yeri benim odam.insan manzaralı penceresi, götünüze batan koltukları, içinize çektiğinizde genzinizi yakan sigara dumanı ve rutubetli havası, arada ayağınıza dolanan kablolar ve kedileriyle tam bir tatil cenneti.kusma havuzu bile var <3

1|0
    0|0
  • Yurtdışınada bir çok kez tatil amaçlı biri olarak söylüyorum; Çanakkale dünya üzerinde herangi biryerle kıyaslanmaz. Dogal güzellik diyebileceğin masmavi tertemiz denizmi istersin, altın gibi kum mu istersin, kanyonlar yüksek daglar dereler çaylarmı istersin, sıcacık cana yakın insanlarmı dersin... ne istersen var. Tarihi yerleride eşsizdir aynı zamanda dünyada

1|0
    0|0
  • Huzurun ve maviliğin bol olduğu yer neresi ise orası.

1|0
    0|0
  • Hayalimdeki tatil yerleri :)

link

link

1|0
    0|0
  • Datça, Marmaris, Kuş adası, Anamur, Mersin Susanoğlu.

1|0
    0|0
  • Zevke göre değişir;

Konforlu bir tatil istiyorsam ilk tercihim Alanya, doğayla iç içe olmak ve tarihi içime çekmek istiyorsam Olimpos, yok denize girmem yeşil bir doğa istiyorum o yeter diyorsam Samsunum, yok ben çok konforlu istemiyorum ama konforsuzda olmasın güzel bir sahili olsun denizi güzel olsun diyorsam Muğla.

0|0
    0|0
  • Alanya, Side, Marmaris, Bodrum.

1|0
    0|0
  • Nasil bir ta5il istedigine bagli...

1|0
    0|0
  • çeşme izmir:D Türkiyede tek geçerim;)

1|0
    0|0
  • Erzin güzeldi iyi kafa dağıttım

1|0
    0|0
  • Akdenizin alayı

1|0
    0|0
  • doğu karadeniz yaylaları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Muğlanın Bodrum ilçesine bağlı ''Gümüşlük'' yoh böyle biryer. Davşan da seviyorsan kaçırma.

1|0
    0|0
  • Hah, iste benim de üzerine düsündügüm soru. Cevaplari takip edecegim.

1|0
    0|0
  • Deniz istersen, Antalya,

Gezi istersen, Çanakkale derim. :D

0|0
    0|0
  • Kaş, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Alanya

0|0
    0|0
  • EGE 'yi tek geçerim

0|0
    0|0
  • alaçatı güzel

0|0
    0|0
  • datça çok güzel<3

0|0
    0|0
  • Kış turizmi kayak için palandöken dağı (2011 dünya kış oyunları olimpiyatı seçildi ve çok görkemli bir şölendi)

Yaz için doğu karadenize gidip uzundere , ayder falan güzel serinlemek için bire bir (hatta biz tatile yazın ortasında gittik ayderde pansiyonlar meşhur orda kaldık kadın sobayı yaktı öyle soguk vardı) ama çok muhteşem yerlerden biri

Başkada türkiyenin her yeri cennet vatan heryer tatil yeri...

0|0
    0|0
  • Kuşadasını seviyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...