Sinemaya yalniz gitmek nasil olur?

Cok sinemaya gitmedim ve tek basima gitmeyi dusunuyorum. Sizce ne izleyebilirm tek basima ve tuhaf olurmu yalniz gitmek?
Cevap icin tesekkurler:)

0|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben gidiyorum güzel de oluyor zaten yanında biri varken de bir şey olmuyor ki karanlıkta görmüyorsun konuşmuyorsun, filme dalınca yanında biri olduğunu bile unutuyorsun :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• İşte hayatta en sevmediğim şey de o yalnız film seyretmek.. Yani yanında kini dürtüp ooff be sahneye bak be demeli insan.. ya da birinin narin sıcak elini tutmalı.

1|0
    0|0
  • Ben Superman V Batman filmine gittim geçen hafta numaralı gözlük kullanıyorum 3D gözlük verdiler kendi gözlüğümü çıkarıp 3D gözlüğü taktığımda bişey göremiyordum , tam tersini yaptığımda bu sefer hiç görmüyordum bende kuytu bir yere gidip ikisini aynı anda taktım ve gayet güzel oldu misal bu olayı başkasının yanında yapamazsın işte bazen tek gitmek gerekir :)))

1|0
    0|0
  • yok be tuhaf değil hatta bence daha iyi yanındakine anlamadığı kısımları açıklama gibi bir derdin olmuyor en azından sessizce izliyon

1|0
    0|0
  • Neden tuhaf olsun. İyi seyirler

1|0
    0|0
  • Milleti ne umursuyosun. Ben tek gidiyorum. Film izlemeye gidiyorum oraya. Muhabbetr degil. Alirim misirimi bakarim filmime

1|0
    0|0
  • Bende şu sıra Batman vs. Superman'a gitmek istiyorum muhtemelen yanlız giderim gayet güzel oluyor bir problem yok yani

1|0
    0|0
  • Bende tek gidiyorum. Aşk filmine gitmediysen sorun olmuor. Bu konuda şanslıyız genelde ülkemizde komedi filmleri ağırlıklı. Aşk filmlerinde sevgililer doluşunca bir yalnızlık hissi geliyor ne yalan söyliyim :)

1|0
    0|0
  • ben gidiyordum iyi oluyordu

1|0
    0|0
  • Tuhaf olmaz. Bende yanliz giderim

1|0
    0|0
  • Tuhaf olmaz ama iki kişi olursa zevki olur

1|0
    0|0
  • hayır, hiçte tuhaf olmaz. ama ben filmi ev'de izleme taraftarıyım, daha rahat ve konforlu.

1|0
    0|0
  • bılmem hıc gıtmedım ama kuzenınle abınle kardesınle gıtmenı tavsıye ederım komedı olursa ıyı olur

1|0
    0|0
  • Sıkıcı ve insan kendini kötü hissidyor :)

1|0
    0|0
  • Sinemaya yalnız gitmek daha keyifli bence, zoolander gelmiş mesela, bence kaçmaz

1|0
    0|0
  • sap olur kötü olur izlediğin filmdeki esprilere tek başına gülmenin verdiği hüznü evde yaşarsın :D

1|0
    0|0
  • Masterdate olur

1|0
    0|0
  • Bende hic gitmedim. Beraber gidebiliriz :)

1|0
    0|0
  • Beni de götür ya süpermenb batmen i izleyelim

1|0
    0|0
  • Ben çok gittim

1|0
    0|0
  • sinemaya sevgilinle gidecen... yoksa tadı çıkmaz...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç yalnız gitmedim iyi olmayacağını sıkıcı olacağını tahmin ediyorum

1|0
    0|0
  • Bundan normalimi var

1|0
    0|0
  • Eğlenceni veya hüznünü paylaşacak birisiyle git. Tek olmak belki canını acıtır

1|0
    0|0
  • Yalnız gitmek daha güzel oluyor.

1|0
    0|0
  • Korku filmine git bir kızın yanına otur sonra çok korkuyom beğğn de sonra ağğ öldükmü de numaranı versene de sonra dayak ye çünkü aslında siz kardeşmişsiniz felan yap yani bişeyler dkskdjjdk ya neler düşünüyorum ben ya djdj

1|0
    0|0
  • Nasıl ki evde yalnız izliyosun sinemada öyle 😛

1|0
    0|0
  • yalniz gitmek biraz tuhaf olur ya.. ozaman gitmenin anlami kalmiyor evdede izliyebilirsin..

1|0
    0|0
  • keyif alamazsın

1|0
    0|0
  • Git ama en arkaya oturma biraz ortalardan bir koltuğa otur ne istiyorsan onu izle

1|0
    0|0
  • Niye saçma olsun

1|0
    0|0
    • Ne bileyim, herkesin yaninda birileri vardir diye

• Eğer sinemayı seviyorsan ve sinema salonunda izlemeyi seviyorsan bence bir sorun teşkil etmez. Çok tanıdığım var öyle giden.
      Ama ben sinemaya gitmeyi pek sevmediğim için yanlız gitmem. Gidersem biri olur. Genelde beni götürürler ben gitmem.

• Bende istiyorum tek gitmeyi

1|0
    0|0
  • sıkıcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...