Sinemaya yalniz gitmek nasil olur?

Cok sinemaya gitmedim ve tek basima gitmeyi dusunuyorum. Sizce ne izleyebilirm tek basima ve tuhaf olurmu yalniz gitmek?
Cevap icin tesekkurler:)

0|4
13|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben gidiyorum güzel de oluyor zaten yanında biri varken de bir şey olmuyor ki karanlıkta görmüyorsun konuşmuyorsun, filme dalınca yanında biri olduğunu bile unutuyorsun :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç yalnız gitmedim iyi olmayacağını sıkıcı olacağını tahmin ediyorum

1|0
    0|0
  • Bundan normalimi var

1|0
    0|0
  • Eğlenceni veya hüznünü paylaşacak birisiyle git. Tek olmak belki canını acıtır

1|0
    0|0
  • Yalnız gitmek daha güzel oluyor.

1|0
    0|0
  • yalniz gitmek biraz tuhaf olur ya.. ozaman gitmenin anlami kalmiyor evdede izliyebilirsin..

1|0
    0|0
  • Korku filmine git bir kızın yanına otur sonra çok korkuyom beğğn de sonra ağğ öldükmü de numaranı versene de sonra dayak ye çünkü aslında siz kardeşmişsiniz felan yap yani bişeyler dkskdjjdk ya neler düşünüyorum ben ya djdj

1|0
    0|0
  • keyif alamazsın

1|0
    0|0
  • Niye saçma olsun

1|0
    0|0
    • Ne bileyim, herkesin yaninda birileri vardir diye

• Eğer sinemayı seviyorsan ve sinema salonunda izlemeyi seviyorsan bence bir sorun teşkil etmez. Çok tanıdığım var öyle giden.
      Ama ben sinemaya gitmeyi pek sevmediğim için yanlız gitmem. Gidersem biri olur. Genelde beni götürürler ben gitmem.

• Nasıl ki evde yalnız izliyosun sinemada öyle 😛

1|0
    0|0
  • Git ama en arkaya oturma biraz ortalardan bir koltuğa otur ne istiyorsan onu izle

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum tek gitmeyi

1|0
    0|0
  • sıkıcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...