Hikaye yazmam gerek sizce hangi konuda yazayim?

Sinava calisirken yarina teslim etmem gereken iki hikayenin olduğunu hatirladim ve aklima konu gelmiyor. Uçuk şeyler olabilir. Yazdığınız olmasa bile ordan aklima bir sey gelir belki. Serbest olmasi daha zor :(

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• geç oldu ama korku gerilim tarzı bir adamın intikam hikayesi tarzında olsun.
    mesela adam çocukken ailesini öldürüyorlar ve rüşvetle davayı kapatıp aklanan kötü bir adamdan intikam almak için kimliğini değiştiren kahramanımız amacına ulaşacağı sırada kötü adamın kızına aşık olur. acaba intikam mı, aşk mı kazınıyor? bla bla bla...

0|0
    0|0
    • Bu tur hikayeler yazinca kızıyorlar. Genelde bilim kurgu oluyor begenilenler. Yani amac hayal gucunu zorlamak. Siradan bir oyku yazarsamda semboller kullanmak mitlere referans vermek gerekiyor.

• çok korku filmi izliyosun anlaşılan aksjdhdsa

• uçan insanlar hakkında yaz

0|0
    0|0
  • Varoluşun amacını sorgula.

0|0
    0|0
  • Benim hayatımı yaz

0|0
    0|0
  • Benim yazdığım hikaye vardı aslında geçen hoca bize de yazdırmıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Savaşın ortasındaki küçük kızın bir gününü hislerini hâyâllerini anlatan bir hikaye yazabilirsin
    Hikayenin ićine sevgi merhamet ve şükür mesajları yerleştirirsen çok hoş ve faydalı olur.

#çeyrekgönül

0|0
    0|0
  • Bir engellinin hayata bakış açısını konu alan bir hikaye yazabilirsin. Ben öyle yazmıştım. Önce bir görme engelli gibi başlamıştım hikayeye zorluklarını anlatmıştım sonra uyanıyordu ve halen sağlıklı olduğunu görünce hayata bakış açısı değişiyordu o rüya sayesinde mutlu yaşıyordu hep

0|0
    0|0
  • Hikaye yazamazsın sen bu soruyu sorduysan eğer

0|0
    0|0
    • Yargilamak ne kadar da kolay. Bunun uzerine bir seyler yazabilirim teşekkürler.

• Suriyeli cocuklardan bahsede bilirsin gercekten cook ilgi cekiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...