Müzik severler burada mı??? :)

sizce en iyi besteci kimdir? ve en çok sevdiğiniz parça hangisi? ben bu aralar soner sarıkabadayıdan insan sevmez mi parçasını çok dinliyorum.sözler zaten güzel ritimi ayrı bir enerji veriyor bana :)))

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki severim, Black Sabbath'tan tut Cem Karaca'ya, Mozart'tan tut Zaz'a, Zeki Müren'e kadar çok çeşitli ve kaliteli sanatçı, müzik tarzı dinlerim. Ancak Pop müzik son zamanlarda yatak odasını betimlemekten müzik yapmayı unuttu. Bu tarzın Türkiye'deki icracıları da eleştiriye çok soğuk baktıkları ve "Biz sanatçıyız" demeyi çok fazla sevdikleri için pek dinlemiyorum popüler tarzda. Ama yine de arada dinlerim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kayahan İlhan İrem Barış manço derim iyi geceler

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • şöyle adaamlara besteci demeyin besteci dedinmi akla beethoven mozart gelir soner arıkabadayı kimmş ya

0|0
    0|0
  • Mahmut Tuncertionens

0|0
    0|0
  • Nedeni yoksun arzularindan bahce yapsan tohumuna suyunu serpeler misin,

pesimistin? :) kımınkı bu sozler ecebe:

0|0
    0|0
    • sagopaaaaaaa :)))) dinlemem ben o adamı, google amca saolsun :)

• Sen dınne dınneme.ben muptelasıym.pessımıstc flan grunce dırek bu soz geldı aklıma.sende sago dınnıyon sandm.nyse yenı albumu bılmem ama: eskıler nokta vırgul kalmıs zıhnımızde ıste.10 yıl olmstr

• MURAT BOZ-GERİ DÖNÜŞ OLSA

MURAT BOZ-ÖZLEDİM

GÖKHAN TEPE-BİRKAÇ BEDEN ÖNCE

TAIO CRUZ-THERE SHE GOES

JUSTİN BİEBER-BABY

0|0
    0|0
  • grup yorum dağlara gel dağlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cem Adrian'dan öteye hiç kimseyi tanımam. Bi insanın yazdıkları bana bu kadar mı uyar. Bir insan bu kadar mı güzel yazar, bu kadar mı güzel hisseder arkadaş.. Tüm şarkılarını severim ama O Kirpik Hala Bende Sevgilim ve Sessizce çok iyi..

1|0
    0|0
  • burdayız caaaoooğnımmm sen nirdesin ?

1|0
    0|0
  • link cover ama çok iyi bir cover

0|0
    0|0
  • sezen aksu bence

0|0
    0|0
  • sezen aksu çok güzel