Hangi ülkeyi mutlaka gezmeliyim?

Bu yaz yurtdışına çıkacağım hangi ülkeyi tavsiye edersiniz?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• nereyi gezip gezmediğini, nereyi merak ettiğini, beklentini bilmeden nasıl bir şey önerebiliriz

0|1
    0|0
    • Çok mantıklı :) biraz telaşla yazmışım ama zaten çıkmadım daha önce yurtdışına yaşımda zaten yazıyor benim yaşımda birisi en çok nereleri beğenebilirse oralar :))

• vay be çok iyiymiş, bütçe sorunu da yok anladığım kadarıyla. bence yünanistandan aç, oradan italya, ispanya, çık yukarı, paris, oradan İngiltere yap, bu arada aralarda muhteşem yerler var mesela Fransa da Annecy diye bir göl var, mutlaka git. çok iyi bir rota çıkartırsın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

• Bütçe sıkıntın yoksa yaz için Tayland güzel bir tercih olabilir. Lakin güzel olduğu kadar tehlikelide. Benim şahsi görüşüm tercihini uzak doğu yönünde kullanman. Ama eğerki kışında gidebilirsen kesinlikle İsveç ve Norveç'e git. O kuzey ışıklarını gözlerinle gör. Mütiş bir zevk. Nüfus az, sessiz, soğuk ve soğuk olduğu kadarda tatlı..

0|1
    0|0
  • Vallah arkadaşlar istediğiniz yere gidin gedin ama kanadaya gelirseniz turistik amaçla boşuna gelmiş olursunuz, burası boş..

Bu arada birisi de Osmaniye yazmış iyi güldüm haaa :D

0|1
    0|0
  • Bahamalar

0|0
    0|0
  • Liechtenstein gidebiliyorsan buraya git
    Halamgile selam söyle orada

0|0
    0|0
  • ABD, Norveç, İsveç, Fransa, Hollanda mutlaka gez bu saydıklarımı he birde gidersen kanadaya git Toronto güzeldir bu yaz gitmiştim :))

0|0
    0|0
  • İrlanda..
    Küba..

0|0
    0|0
  • Suriyeyi tavsiye ederim özellikle kuzey bölgelerini 😉

0|0
    0|0
  • Gezmemen gerekenleri sayayım, Peru, Gürcistan, Bulgaristan, Forea Adaları, Uruguay, Polonya, Finlandiya devamı da varda üşendim bunlara gitme.

0|0
    0|0
  • New York brooklyn 51 cadde

0|0
    0|0
  • Yeni zelanda

0|0
    0|0
  • İspanya knk

0|0
    0|0
  • Adana