Wattpad de yazılan hikayeleri nasıl buluyorsunuz?

ben kitaba dönüştürülen hikayelerin çoğunu okumaya değer bulmadım. siz nasıl buluyorsunuz

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önüne gelen yazıyorsa demek ki..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birçoğu çöp badboylar ve saf salak kızların iğrenç aşk hayatlarını anlatıyor ancak gerçekten iyi yazan birkaç yazar var onların hakkını yememek lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok saçma, ergence. En çok okunmuş hikayelere göz gezdiriyorum, anlatım Tanrısal -En basiti- kurgu dandik ve özellikle cümleler kısa kısa.
    Yeni bir şey yok.
    Sanıyorum ki sanal çevresi olanlar bu şekilde yükselişe geçiyor ve topluluk etkisiyle diğer kullanıcılarda beğenmiş bulunuyor.

0|0
    0|0
  • pek öyle mükkemel bulmadım açıkçası

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • okumaya değmez vasat

0|0
    0|0
  • Bir çoğu ergence vakit ayırmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben wattpadten sadece annemin gelini olur musun? U sevdim o da kitap oldu

0|0
    0|0
  • O ne

0|0
    0|0
  • Bakarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kalitesiz. çerez niyetine belki.. edebiyata değer katmıyor

0|0
    0|0
  • Türkçe'yi yerinde ve düzgün kullananların bir de kurgusu güzelse beğeniyorum fakat; içinde argo sözler barındıranları ve kayda değer bir konu içermeyenleri şiddetle kınıyorum, gençlere kötü örnek oluyor.

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirine benziyo bikaç hafta durdu sildim sonrada

0|0
    0|0
  • Bircogu bes para etmez ergen sacmaliklari

0|0
    0|0
  • Ergenlerin oyun alanı oldu artık yayin evleride her önüne gelen hikayeyi kitap yapmaya başladı artık girmiyorum. Whatsapp savior'dan sonra herhangi bir hikaye okumadım.

0|0
    0|0
  • Ben de okumuyorum..

0|0
    0|0
  • bnce çok güzel özellilkle benimle yanı okuyun aşk komedi cok güzel. sizde okumaya değer ktaplar seçin bence :)

0|0
    0|0
  • çok gereksiz

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazım, aralarında gerçekten çok iyi hikayeler var.

1|0
    0|0
    • genelleme yapmadım zaten çoğunu dedim

• Genelleme yaptığını söylediğimi hatırlamıyorum, yorum yapan arkadaşlara ithafen söyledim.

• Bazıları iyi bazıları kötü tabi

0|0
    0|0
  • malca

0|0
    0|0
  • Bir ara bende okurdum :D ama gerçekten çok ergence kitaplar simdi farkediyorum, sadece yabancı çok güzel. Onu da her yerde Ediz Ediz diye soğuttular artık -_-

0|0
    0|0
  • bazıları çok iyi aşk nöbeti özellikle oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...