Zaman nedir? gerçekten var mıdır? Sonu olan bir şeye gerçek diyebilir miyiz?

Özellikle 20. yüzyıldan sonra gelişen uzay bilimi ve yeni popüler olmuş olan kuantum bilimi hemen hemen her ay bir kanalda tartışma gündemi olmaktadır. Fakat her ne kadar hergün bu isimleri ansakta, zamanın hakkında pek bilgi sahibi olan olduğu söylenemez. peki zaman nedir? gerçekten zaman var mıdır ya da sonu olan bir şeye gerçek diyebilir miyiz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek olması için sonsuz mu olması lazım?

0|1
    0|0
    • hangi düşünce ile baktığına bağlı. ideacı olmak için evet.

• yanilsama. zaman diye bahsettiğimiz de bu işte. Örnek verecek olursak osman Bey. Bunun var olduğunu iddia edebilirsin ama asla kanitlanamaz. geçmişte olmasi onun şu anda gerçekten var olduğu anlamına gelmez. evrendeki hersey atomlardan meydana gelmiş bir nesneden ibaret. Bunlara sadece isim koyuyoruz fakat atomlar kendi ekseni ve gücü ile sabit şekilde hareket ediyor. Özgür ve bireysel değil. saat gibi yalnız komut halinde. onu var eden ise enerjisi. Bu enerjinin de kütlesi yok. çok derin yerlere ittin beni askerim bu kadar uzun bilgiye bence yazdirsan daha güzel olacaktı :D

• Peki teşekkürler yormayayım ben sizi :) yazabilirsiniz bence :)

En İyi Erkek Görüşü

• Görecelidir. 3 boyutlu gerçekliğimizde lineer olarak var, bu boyutun üstünde değişiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...