II. Abdülhamid Han Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Ulu Hakan Abdülhamid Han Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?
II. Abdülhamid Han Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlı'nın çöküşünü 100 yıl geciktirmiş, Osmanlı denince, Osmanlı'ya hizmet denince akla gelen nadide Sultan'lardan birisidir. Günümüz Türkiye'sinde kullandığımız bir çok kamu kuruluşu ve bankalar da bizatihi şahsının malıdır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• memleket sevgisi üzerinde hiç şüphem yok ki kendisi ülkesini çok seven birisidir ayrıca çok zeki bir insandır kendisine süikast düzenleyen ama ufak bir şanssızlıkla başarısız olan süikastçiyi yakalatıp kendi istihbarat teşkilatında çalıştırmıştır ve verim almıştır. fakat döneminde çok büyük toprak kayıpları yaşanmıştır birçok vatansever devlet kademelerinden uzaklaştırılmış veya soğutulmuştur
    benim için fikirleri şartlar yüzünden geri tepmiş veya başarısız olmuş zeki bir adamdır

0|1
    0|0
  • Oovv en sevdiğim kişilerden biri, güzel bir duası vardı hatırlamıyorum, çok değerli bir insan manevi yöndende

0|2
    0|0
  • "Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck boyle soylemiş...

0|2
    0|0
  • Pek tarih bilmem

0|1
    0|0
  • Zamanında kıymeti bilinmeyen mükemmel bir şahsiyet.

0|1
    0|0
  • www.genocide-museum.am/eng/on-line-photos/27.jpg ... nefretim büyük eğer ki bunlar olmasaydı belki coğrafyamız daha geniş olacaktı.

0|0
    0|0
    • Ermenilere yahudilere bu ülkeyi bölme hakkı vermediği için mi büyük? Osmanlı'nın yıkılmasını 30-40 yıl geciktirdiği için mi büyük? Batının onu neden sevmediği aşikar.

• Benim için Fatih'ten sonra II. Abdülhamit gelir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...