Hangi ülkenin filmlerini daha çok seviyorsunuz ve neden?

Ve de en sevdiğiniz filmi ne bu ülkenin? Türkiye'yi koymuyorum.Çünkü sinemamız oldukça geride.

• Amerikan filmleri
    53% (28)77% (36)64% (64)Oy Ver
  • Hint filmleri
    23% (12)9% (4)16% (16)Oy Ver
  • Fransız filmleri
    4% (2)2% (1)3% (3)Oy Ver
  • Kore filmleri
    15% (8)2% (1)9% (9)Oy Ver
  • Italyan filmleri
    2% (1)6% (3)4% (4)Oy Ver
  • Iran filmleri
    2% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
  • Ispanyol filmleri
    1% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• En sevmediğim insan tipi :Sadece Amerika'da iyi film yapıldığını sananlar. Yahu bir diğer sektörlere de bakın Hint filmleri kesinlikle Hollywood filmlerinden daha iyi. İran filmlerini duymamış olanlar var. Çok güzel Alman filmleri var. Bu dar bakış açınızdan kurtulun artık, keşfedin biraz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aslinda işlenen konu, oyunculuk ve verilmek istenen mesajlara baktığinda bollywood filmlerinede gönlüm kaymıyor değil
    De... Ciddi birşey tartışırken kalkıp oynamaya dönmeye başlamak nedir bilader niye gerekir hangi kulturel dallanıp budaklanma bunu gerektirir aklımda deli sorular
    Birde aamir kaganı vardir bunların genç gösteriyom ben diyene ibretliktir kendisi

1|0
    0|0
    • Ya şöyle düşün o danslarda her bir hareketin sözlü bir karşılığı var sanki bir dans izliyomuşsun gibi düşün. Zaten şarkı sözlerini okursan konuya ve filme uygun. Bilmiyorum benim en sevdiğim yerleri müzikal sahneleri. Görsel şölen

• Amerikan filmleri güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Hint filmleri daha bir anlamlı oluyor bana göre

1|0
    0|0
  • Biyografi ve bilim kurgu kim daha iyi hissediyorsa o tür filmleri seviyorum. Günümüzdede bunu sadece amerika yapabiliyor, diğerlerinde bunu bulamıyorum

0|0
    0|0
  • hint :)

1|0
    0|0
  • Amerikan ve fransız, italyan ve ispanyol. Amerikan çünkü onlarda fikir daha çok ve çok iyi iş çıkarabilecek imkanları mevcut.

0|0
    0|0
  • Amerikan filmleri çünkü hollywood işini biliyo onun dışında rus sinemasıda fena değil

0|0
    0|0
  • Zihinleri Sihirli Değnek (Holywood) ile zikilen insanlardan nasıl bir cevap bekliyorsun ki? İran'i sevmem, kaypaktır benim gözümde ama Macid Macidi'nin filmlerini severek izlerim.

0|0
    0|0
  • Amerikan filmleri

0|0
    0|0
  • Türkiye- korku

0|0
    0|0
  • amerikan tabiki

0|0
    0|0
  • Amerikan sineması = bol aksiyon.

0|0
    0|0
  • Filmden anlamayanlar amerikan demiş ;)

0|0
    0|0
  • amerikan filmleri. çünkü içinde zaten her milletten insan var :D

0|0
    0|0
  • banada bir tek türk sinaması güzel geliyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Fransızlar filmden falan anlamaz. Başarılı bulduğum güzel bulduğum Fransız yapımı film çok az, sayılı ve onlar da zaten eski dönemlere ve oyunculara ait filmler. Amerika bu konuda epey gelişti, sonuçta bu kadar para yatırıyorlar, bazen sırf efektleri için izleyesin geliyor filmi. Ama mesela Hint filmleri de güzel eğlenceli, dansları ve renkli kıyafetleri, güldürürken düşündüren bazen de sevindirirken ağlatan, anlamlı konular işleyen o filmleri.. Ama işte belli oyuncular var özellikle de onların filmleri daha iyi oluyor.

Onun dışında ün salmış bir Kore filmleri vardır sanırım bir moda benzeri bişi oldu bir akım oldu diyebiliriz baya uzun bir süredir. Hatta belki de Hint filmleri daha yeni bir akım..

Ama bu bayrak yarışında bence birinci belli.

0|0
    0|0
    • Bence popüler olan iyi olan değildir. Birinci bana göre abd değil.

• Ben populer olan birincidir demedim. Adamlarin bu ise olan yatirimlari belli dedim. Yazimda ne demek istedigim acik zaten.

Ayrica bunun objektif basarisini istiyorsan ancak izleyenlerin begenme oranlarindan ve hasilatlardan anlayabilirsin.

Ha kisisel gorus istiyorsan da yazdim zaten, herkes de ayni fikirde olmak zorunda degil ama o zaman ortak tek bir fikir cikmasini da beklememek lazim cunku bu is zevk isi. Nasil ki ben korku filmi sevmiyorum genel anlamda, adam korku filmi izlemeyi seviyordur. Zevkler ve renkler tartisilmaz.

• Iran neydi be :D guldum

0|0
    0|0
  • Amerikalılar çok iyi film yapıyor.

0|0
    0|0
  • Amerika kaliteli yapıyorlar hintte severm ama sürkli müzik koydukları için araya sövüyorum fransızlar çok bayıyo maalesef

0|0
    0|0
  • İngiliz seçenekte neden yok anlamadım

0|0
    0|0
  • Hollywood.

0|0
    0|0
  • Amerikan filmleri

0|0
    0|0
  • Amerikan filmleri :)