#Kaybolan Malezya Uçağına Ne Oldu?

#Kaybolan Malezya Uçağına Ne Oldu?
A380'den Sonra Sicili En Temiz Olan Uçaktır!

Zira Anılan Uçak Hadisesine Kadar 777'nin Karıştığı İlk Kaza Air France (1 Haziran 2009)

50 TL'lik Bilet Kovalayanların İlgilenmedikleri Hadisedir.

Uçakta Tuvalet Parası Uygulamasını Devreye Sokmayı Halihazırda Düşünen #Pegasus Havayolları'nın İlgilenmediği Durum..

Paralel Evrene Standart Sapma Yapmış Olan Uçaktır..

Anılan Uçak Zamanda Açılan Bir Yarıktan Geleceğe Gitmiştir, 15 Temmuz 2020 Yılında Sabiha Gökçen Havalimanına Emniyetli Bir Şekilde İniş Yapacaktır.

Yönetmenlerin Anılan Uçak Hakkında Türlü Senaryolar Yazmaya Başladıkları Muhtemeldir.

Çok Yakında Sinemalarda Gişe Rekorları Kırması Kesin Film/lerdir.

Kimilerine Göre Anılan Uçağın Malum Kişilerin Evinden Çıkacak Olması Muhtemeldir..

Stargate Serilerini Seyredenlere Göre Anılan Uçağın Herhangi Bir Şekilde Uzayın Çok Uç Bir Noktasına Anında Bir Kayma Yapmış Olabileceği Düşünülmektedir.

Eğer Dünyada Halihazırda Keşfedilmemiş Kara Parçaları Varsa, Lost'un Gerçek Olması Muhtemeldir.

Havada Portal Açılması ve Uçağın Paralel Evrene Göçü..

Halihazırda Keşfedilmemiş Bir Issız Adaya Düştü1 Issız Tabi Ada.. Kurtulan Birkaç Kişi Ada'da Yaşam Mücadelesine Koyuldu..

#Bkz. Yakında Dizisi Çıkar.

Dünyada Şans Eseri Oluşmuş Bir Karadeliğin İçine Girdi!

Hatırlayanlar Bilir Air France Uçağının Düştüğü Yer Bilinmesine Rağmen 2 Sene Sonra Kara Kutusunun Bulunulduğu, 228 Kişiden Sadece 51'inin Cesetlerine Ulaşıldığı Gerçeği Karşısında Düşünüldüğünde Malezya Uçağı İçin Teori Üretilmesi Pek Akıllıca Değildir.

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

2|3
3|12

En İyi Kız Görüşü

• :) çok güzel. teknik olarak bilemeyiz tabi fringe in paralel evren geçişinden kaçmış olabilir :)
    bir komplo teorisi var ne kadar doğru bilinmez ama bir yerde okudum diyor ki israil in karşısında duran, yoluna çıkan ülkeler bunu mutlaka öder. malezya uçağından önce başka bir ülkeye daha benzer şeyler yapılmış ilk değilmiş bu. sıra malezyada diyordu yazıda.
    denk geldiniz mi bilmiyorum. israilin parmağı var diyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu yakından takip ediyorum. Nat Geo.'da air crash investigation programında mantıklı açıklama yapılmamıştı. Hava korsanlarına gönderme yapıldı. Bunca teknolojiye rağmen uçağın bulunamamış olması aslında daha ne kadar yolumuz olduğunun kanıtı.

Air France uçuşunda bir Türk kızımız da hayatını kaybetti. Bir arkadaşımın arkadaşı. Cesedini çıkartıp çıkartılmaması soruldu. Sonuçta denizin yanlış hatırlamıyorsam 2 km dibinde.

Air Malaysia'dan yeni bir Lost çıkmaz. O hikaye esprisini kaybetti artık. 7 Sezon seyrettik. Yeter.
    Eğer portallar arası geçiş varsa ya The Flash'ten Harrison Wells ya da Fringe'den Dr. Bishop bize konuyu açıklasın.
    Bence olayın basit bir açıklaması var ama bunu biz görmüyoruz sadece.

1|1
    0|0
    • Lütfen Teşekkür Etmeyin! ALLAH (C. C.) Razı Olsun.

• Burasının bir forum sitesi olduğunu hatırlatırım size. Böyle bir sebepten ötürü teşekkürü kişilerden esirgememelisiniz. İnsana verilen değeri, sevgi ve saygıyı hem yaşımızın olgunluğu, hem mesleğinizin duyarlılığı nedeniyle sizden beklerdim. Kaç mesaj olursa olsun size saygısızlık göstermedikleri veya kötü davranış sergilemedikleri müddetçe her görüş ve ileti önemlidir.
      Bilmiyorum farkında mısınız ama yazdığım 4004 teşekkür mesajına gereksiz ve zaman kaybı demiş oldunuz.

• Eyvallah Bana Diyecek Söz Bırakmadınız Sizde Haklısınız Ama..

Kızlar Ne Diyor 2

• Buhar oldu

0|1
    0|0
  • Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi sjsjjs

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Denizin dibine gömüldü sanırım :/ Allah rahmet eylesin..

6|5
    0|0
  • Kalıbımı basarım o uçak ABD nin siyonizm köpeklerinden birinin sırrı olduğu için CİA tarafından yok edildi. Çünkü siyonist deyyuslar her şeyi ama her şeyi yaparlar.. Uçak sanayinin başı Rockafeller denilen dünyanın en kuduz siyonist köpeği değil mi?

0|2
    0|0
    • olması muhtemel abi..

• @alemimben Evet aynen öyle.. Rus uçağına bile füzeyi bizim pilot yollanmadı. Bürükselden basıldı düğmeye ABD tarafından.. Sadece bizim uçak oraya yönlendirilmişti..

• İnce hesaplarla masum insanların kanını dökenleri er geç cezasını verir Allah.

• Endonezya baska yer olsa

0|1
    0|0
  • Serkan olmayacak şey değil. Uçakta bir holdingin Üst düzey yetkilileri ve çok büyük bir proje üzerinde çalıştıkları biliniyor. tıpkı bizim aselsan mühendislerinin ölmesi gibi.. komplo kurbanı yolcular.

0|1
    0|0
  • Atmosfer içinde karadelik ya da solucan deliği oluşma ihtimalini geçtim o uçağın ordan sağ çıkacağını düşündüren nedir teoride ışığı bile bükebilen küresel basınç yapan bir basınçdan bahsediyoruz ordan demir topu çıkmalı

0|1
    0|0
  • Uçak denize duştu yolcular donarak boğularak öldü balıklara da yem oldular
    Cut.

0|1
    0|0
  • Bermuda şeytan üçgeninin yeri değişmiş :S

0|1
    0|0
  • Yalan oldu abi uçak

0|1
    0|0
  • Çok değişik uçak kazaları var.

0|1
    0|0
  • Anlamadım. Yani Burada Anlatılan Ne?

0|0
    0|0
  • Sıçmışsın birde yetmemiş sıvıyorsun

0|0
    0|0
    • Üstüne S*çtığımın Üzerine Sifonu Çekmesinide İyi Bilirim. Örnek.

Yükleniyor...