T.C sizce kaldırılmalı mı?

Kesinlikle kaldırılmamalı. Türkiye Cumhuriyeti burası. Kaldırılması saçmalık olur. Önüne nasıl geçebiliriz? Tepkimizi koymalıyız.

Güncellemeler:
İmza toplanıyor sanal alemde. Link veremiyorum ama seviyem düşük olduğu için.
E bir de kaldırılınca ne olacak tipleri var tabii.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• T.C kaldırılmalı mı kaldırılmamalı mı? herkes bir ağızdan kaldırılmamalı diyor peki gerçek nedir ?

T.C kurulurken bütün antlaşmalarda doğru dürüst ağırlığımız bile koyamadık çünkü dünya devletlerinin tehtitleri üzerimizdeydi ama artık güçlüğ bir devletin ve antlaşmaların tarihinin bitmesini dört gözle bekliyoruz neden mi?

osmanlı zamanında kullanılan madenler yer altı kaynakları dışında hiç bir madeni kullanamıyoruz maden bulunsada kullanılamıyor neden antlaşma gereği...

boğazlarımızdan geçen limanlarımıza demir atan hiç bir yabancı bandıralli gemiye hükmedemiyoruz neden antlaşma gereği...

ortodokslar bizim topraklarımızdaki kiliselerine yahudiler havralarına kendileri tayin yapabilirken kendileri hükmedip kendi bayraklarını açabilirken biz batı trakyada bile mühtü seçemiyor aksine yunan devletinin seçmesine göz yummak zorunda kalıyoruz neden antlaşma gereği...

şu anki dönemde dünyada söz sahibi olan her devlet fedaral ve eyalet sistemli başkanlıkla yönetilen devletken bizde böyle olursa T.C bölünecek demek saçmalıktır...

gençlerde yeni akım halka aptal dersen halkı kötüleyenleri baş taçı yaparsan katilleri bir siyasi simge yaparsan popilersin ahh gençliğim ahhh...

abd dışişleri bakanı: "biz devletimize karşı vatan haini olanı yok ederiz başka devletlerde vatan hainlerini ise o devletlerde halka kahraman olarak tanıtırız işte bu yüzden biz büyük bir devletiz"

bırakın popilerliği devletinizin geleceği söz konusuyken...

neyse bu kadar yeter daha fazla yazmayayım...

3|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Turkiye Cumhuriyeti kalkarsa zatrn devlet bolunmus olmuyormu cumhuriyet devrimi kapanmis olmuyormu uc bes kisinin ses cikqrmasiyla karsi cikilamaz topluc olunmali

2|0
    1|0
  • Tayyip ülkenin başında olduğu sürece parça parça satar Türkiyeyi .

3|1
    0|0
  • Kaldırılmamalı, şu durumda önüne geçmek zor. İnsanlar oy vermeden düşünecekti :)

2|0
    0|0
  • fedaral devlet olunacaksa dünyada yeniden söz hakkı olunacaksa kaldırılmalı 2023 e ön hazırlık fedaral devletinde gerekliliği bence Türkiye Devleti olması...

2|0
    0|0
  • Türkler, Türkiye Cumhuriyetinden ibaret değil. Sizin mantığınıza göre onları dışlamış oluyoruz.

0|0
    0|0
    • Bizim amacımız Onları dışlamak değil arkadaşın dediği Sağlık Bakanlığı Kurumlarındaki Türkiye Cumhuriyeti yazısının kaldırılması

• türklerle ne alakası var şimdi olayın. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurumunun başında adının yazılmasında ne gibi bir sakınca görülmüş de kaldırılmış olabilir.

• Türk Federal cumhuriyeti. Yada birleşmiş türk cumhuriyeti. Bence daha cazip.

• Bu Nasıl Bir sorudur tabiki Kaldırılmamalı Kaldırılırsa TÜRKİYE CUMHURİYETİ diye birşey olmaz zaten

0|0
    0|0
  • sanal alem fasa fiso bana gore gercek hayatta sart

0|0
    0|0
  • öğle bişi olmıycak merak etmeyin ...!

0|0
    0|0
  • vatan daşlık tanımı değişmeli

0|0
    0|0
  • kaldırılınca ne olacak (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Daha neler gelecek bakalım başımıza, bir sonraki aşamayı bekliyorum.Ne zaman dank edecek oy veren insanların kafasına..

3|1
    0|0
  • ne yapmak istediklerini cozemedim, ASLA kaldirilmamali. burasi Turkiye Cumhuriyeti, begenmeyen varsa uzar gider ulkemden.

1|1
    0|0
  • kalkmamali elbette herifler resmen milli gururumuzu yerle bir etti sanal alemde imza toplanmasi ise yaramaz bence insanlar tepkilerini gosterebilirler anca bu sekilde ama iktidarin kimseyi salladigi yok bosa kurek cekiyorlar zamaninda oy vrrmicektiler yani eger bunlardan zahatsizsan oy zamani vermezsin oyunu olur biter yoksa diger sekil bana sacma geliyor

1|0
    0|0
  • Kaldırılmamalı.

Kaldırılmayacak.

Kaldırılmaz.

Tayyibe oy verenler bile tatyipciler çıkmış TC kaldırılmamalı diyor. Amk bebeleri madem kaldırılmamalı ne halt var da kaldıran kişiye oy veriyorsunuz ki ? Cahillik başa bela.

2|0
    2|1
  • Asla kaldirilmamali ! Burasi turkiye begenmeyen defolsun !

2|0
    0|0
  • Kemalistler ağlayıp zırlayacak TC ibaresi kalkıyor vatan elden gidiyor diye :))

1|0
    1|0
  • Ülke elden gidiyor. Hala örümcek beyinli ınsanlarımız var. Bu saçmalık bedava kitap dağıtımından başladı. Ben o cocugu doğurum ona bir kitap olamicaksam ben insan degilim. Hey gidi hey.

1|0
    0|0
  • Tabikide kaldırılmamalı.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun !

0|0
    0|0
  • tepkimizi koymalıyız !

0|0
    0|0
Yükleniyor...