Bu nedir ne değildir arkadaş.

herkes isminin basına TC yazıyor sizce dogru bişey mi vatanı boyle kurtarabileceklerini mi sanıyorlar ? bende devlete millete ATATÜRK e saygımın sonsuz oldugunu belirtmek isterim ama sizcede sacma bişey değil mi bu isimlrin basına TC yazmak ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• boş işler pc başında vatanı kurtarcaklarını sanan bir kaç zavallının kendilerince, oyunu

1|0
    1|0
    • çok haklısın

• Vatanı sevmek için herkes çok geç kaldı. Bu saatten sonra yapacak bir şey yok.

• TC o isimlerin başına yazılmaya başladığında pc yoktu ama , ortalıkta gerçekten vatanı kurtaranlar vardı , kurtardıkları vatanın da dünya bazında bir ülke adı oldu , işte TC o vatan adının kısaltmasıdır, o vatanın kurumlarının da başında hangi vatana ait olduğunu temsil eder.

Her ülkede kurum isimlerinin aşında ülkesinin simgesi vardır. En azında ben ziyaret ettiğim 18 ülkede bunu gördüm . O ülkeler TCsi ile gurur duyarken ben kendi TC'm ile dalga mı geçicem, aksine orda olmak ZORUNDA o TC

Erkekler Ne Diyor 2

• Gördüklerim arasında en ilginç vatan kurtarma taktiği. Kurtuluş Savaşı sırasında keşke facebook olsaymış o kadar şehit vermezmişiz. Oturdukları yerden vatan, millet, sakarya havalarında takılıyorlar.

1|0
    0|0
  • Aslında tepki bile veremiyenlerle tepki verebilenlerin farkı sadece

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• saçma.

1|0
    0|0
  • ziraatlerden tc yazısının kalkmasına tepki sadece. vatan kurtarma çabası için değil

1|0
    0|0
    • illa ki değil ama pc basından artistlik olarak görüyorum bn bunu

• aynen illa ki değil. ben sadece amacı acıkladım

Yükleniyor...