Facebookta isminin basinda tc nedir ?

Arkadaslar bugun fark ettim de herkes isminin basinda Tc koymus neden ?

Güncellemeler:
Bana laf sokmaya calismayin Merakimdan sordum Turk degilim ve keske olsam diyorum da laf sokarak cok dusuyorsunuz birde kizlardan duydugumda daha cok uzulurum boyle turk oldugu icin uzuluyorum ayip denen bir sey var.

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nden kimler rahatsız olur?

-Teröristler.

Başka?

-Vatan Hainleri.

Başka?

-Emperyalistler.

Başka, başka?

-İşbirlikçiler.

Peki son soru T.C. 'den kurtulmak isteyenlerin amacı nedir?

-VATANI BÖLMEK, PARÇALAMAK, SATMAK!

Yani bakanlıklardan, devlet kurumlarından ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ'' (T.C.) ibaresini kaldırmak isteyenler kimlermiş; teröristler, vatan hainleri, emperyalistler ve işbirlikçiler!

Pekii devlet bunu yapar mı?

-Haşa, görmedik, duymadık, konuşmadık!

-YAŞASIN MUSTAFA KEMAL'İN AYDINLIK YOLU, YAŞASIN TÜRK MİLLETİ, YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ!

2|1
    2|6

Erkekler Ne Diyor 26

• Bende klavye delikanlılığından kalvyeden vatan kurtarmayı haz etmem ama vatan kurtarma oluyı değil bu tc olayı protesto bankalardan ve devletin internet sitelerinde tc kaldırıldı diye protesto amaçlı profilin önüne Tc ibaresi koyuluyo öyle klavye delikanlılığı ya da kalavyeden vatan kurtarma olayı değil .

0|2
    0|0
  • bordo klavyeliler vatan kurtarıyor.

1|6
    0|1
    • en iyi cevap bence

• Tiz amanda Allah Allah nidası eşliğinde facebooklara TC ilavesi eklene... Eklemeyenin vatanı elden gide.. diye emir gelmiş birilerine :)

• gerçekten çok ilginç bir milletiz biz ya,yani tepkimiz bile facebook üzerinden,sözün bittiği yerdeyiz.

1|2
    1|0
  • Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı vb resmi kurumlardaki TC ibaresi kaldırılacakmıs ondan dolayı bu ismilerin önüne TC yazılması..

1|0
    0|1
    • Yeni gördüğüm bişiye göre TC leri yazılmasını saglatan sey İnci Sözlük

bi yazar i*nelik olsun diye böyle bişi yazmıs diğerleride atlamıs..

• Ben de WC Deniz yaptım ama Water Closet değil, World Citizen

2|2
    0|4
  • Bizim insanımızda zerre akıl yok herkes tc yazmış hey allahım yarabbim :D:D:D

1|3
    1|2
  • Merak ettiğimden soruyorum. Türk değilim demişsin. Peki Türkiyede mi yaşıyorsun yoksa yurtdışında mı ?

0|0
    0|0
  • tayyip ölmüş annesini andırıyor rahmetle

1|1
    0|0
  • güzel bir site var işini görür bu konularda link

1|0
    0|0
  • Kendi acimdan, bu dogru bile olsa, ismimin onune TC yazan bir "sazan" olmayi, vatani satan bir o.c. olmaya yeglerim :)

0|0
    0|1
  • link tc koyunca kurtuluyomuş ülke

0|1
    1|0
  • T.M. yazacak ondandır. Türk Malı olduğumuz için.

0|0
    0|0
  • Anayasadan Türk ibaresinin kalkmaması için verilen tepki

1|1
    0|0
  • İsminin Başına TC demek sanaldan klavye başında siyaset yapan kişilerin genel adıdır .

1|1
    1|1
  • Tc ibaresi kalktı ya protesto manasında...

0|0
    0|0
  • tc yi kaldırmak istemelerinden ;)

0|0
    0|0
  • "Devlet elden gidiyor." nidaları eşliğinde yapılmış, ucuz ve anlamsız bir protesto.

1|1
    0|1
  • Türk değilsen sana ne! seni ne diye ilgilendiriyor amk. hangi ülke menşeiliysen o ülkenin sorunlarıyla ilgilen...

0|0
    0|3
  • bazıları bununla dalga geçmiş ama Hz. İbrahime su götüren karınca hikayesini bilmiyorlar galiba

0|2
    1|0
    • karınca mübarek bir iş yapmış. sen ne yapıyorsun? Türk-Kürt kardeşliği için su mu taşıyorsun ateş mi?

• niye durup dururken bana çattın şimdi

• hükümet sağlık kuruluşlarının başıundaki T.C yi kaldırıyor ona doğan tepki

0|0
    0|0
  • aynen ya kendilerinin türk malı olduklarını anlatmaya çalışıyorlar bence :D zaten biz türkler birisinden birşey görmeyelim hemen ezberler ve uygulamasını yaparız

0|1
    0|4
  • Tırcı cemal

T.C.

inci sözlükte dalga için çökertme yapmışlar diyolla

1|0
    0|0
  • ben zebaniyim :D

0|0
    0|0
  • Bnce cok sacma olmus..s

0|0
    0|0
  • Cok enteresan turk olunca noluyo ki keske turk olsam diyorsun ?

0|0
    1|0
  • türkiye cumhuriyeti gibi adamım demek olabilir (:

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• TCMadameJulietteTC

Vatan kurtarılıyor, loading... |_______%79___|

2|11
    2|3
  • desen "askere git" gitmezler. "bedelli" yaparlar. ama herkes klavye delikanlısı zaten. boş işler bunlar.

1|6
    0|1
  • Dünyayı facebook hesabına TC yazanlar kurtaracak. Ne salak insanlar var sizin yazdığınız iki harflemi çözülecek bütün yasalar sorunlar. Tc yazısı kalktıktan sonra Türk oldukları akıllarına geldi. Niyeyse ya savaş olduğunda ya da illa bir sorun olduğunda doluyor bütün profiller bayrak resimleriyle. Yapmacık olmayın be kardeşim!

1|4
    0|2
  • Eyalet sistemine geçişi protesto etmek amaçlı, klavye savaşçıları

0|1
    0|1
  • Akp resmi kurumların başındaki Tc'yi kaldırtacakmış yani Tc diye bişey olmayacakmış bu yüzden de protesto amaçlı öyle yapıyorlar.

1|0
    0|1
  • protesto amacli tc eklediler..

sakincasida yok..

0|0
    0|1
  • Vatan kurtarıyorlar bebem vatan :P

1|2
    0|5
    • facebookta mi haha :D

• Bebem dalga geçme yazık ya onlara acıyorum valla :P Zavallılar korkuyorlar askere gidemiyorlar ellerinden geldiği tek şey sanaldan vatan seviciliği yapmak :D

• Topumuz senin ve benim cevabımı kaldırıpta seninkini bırakanın ebesini...

• bakanlıklarda falan tc kalkmış o protesto türkiye cumhuriyeti gidiyorrrr

0|0
    0|0
  • klavye delikanlılığından başka bişey değil.

0|2
    0|0
  • Senin gibi ecdadını bilmeyenler yüzünden vatan elden gidiyor ve buna tepki olarak herkes TC (Türkiye Cumhuriyeti) koyuyor isminin önüne.

3|2
    2|4
    • Canim benim bana laf sokmaya calisma ben Turk degilim.

• Gerizekalı kız sormuş ne diye bende açıkladım sana yazan olmadı zaten .

• Tc'nin ne oldugunu bilirim guzelim , neden isminin basinda koyduklarini sordum

Yükleniyor...