Okuduğunuz kitabı çizer misiniz?

Ben fosforlu kalemle beğendiğim cümleleri çiziyorum, hatta kalemin rengini de kitabın kapağındaki renge göre seçiyorum. :D Kitapta yaşanmışlık olduğunu belirtiyor bence, hem de ikinci okuyuşta ilk seferki duyguları yaşatıyor. Bazıları da kitap tertemiz olsun çizik olmasın ister. Siz nasıl okuyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• çizerim notlar alırım beğendiğim sözleri pasajları kitap notlarımın bulunduğu deftere yazarım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asla sayfayı kıvırmam bile hoşlanmıyorum kitaplarımın karalanmasından hırpalanmasından bu yüzden kimseye vermem kitap

0|1
    0|0
    • Ben de vermem ve hırpalamam. Hatta defalarca okudugum kitabı bile eline alsan okunmamış daha yeni alınmış dersin. Ama işte çizmek hoşuma gidiyo :D

• Aynen bende öyle emanet kitap alınca 1 günde okuyup sahibine vermeye çalışıyorum insanlar nasılbu kadar umursamaz sorumsuz anlamıyorum ya bak bir kitabım daha 2 3 aydır bir arkadaşta her evine gittiğimde kitabı görüyorum daha okumaya başlamamış falan isteyecem en son

• Ay iste valla konuşunca bile sinirlendim :D ben ermeyi sevmediğim gibi başkasından kitap almayı da sevmem zaten. Okuduğum kitap bana ait olsun isterim

Erkekler Ne Diyor 3

• Uğrasamam

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım ama düşününce gerçekten gülümseten bir fikir :)

0|0
    0|0
    • Yani benim hoşuma gidiyo. Sevdiğin kitabı sürekli baştan okuyamıyosun ama kafana estikçe açıp çizdiğin yerleri okuyabiliyosun :)

• Kitapta fikir kadar güzelmiş tarzını çok severim :D bir değişikliğe ihtiyacım vardı çok yardımcı oldun açıkçası teşekkür ederim :)

• Ben de severim güzel yazıyo :D Rica ederim yardımcı olabildiysem ne güzel :)

• Siyah kalem ile çizerim fosforlu kalem sevmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pdf şekilde okuduğum için ss alıyorum. 😄

0|0
    0|0
    • O da iyiymiş :D Okuyabiliyosan ne güzel ben sıkılıyorum ekrandan okurken elimde olması gerek :D

• Bende çiziyorum, çok güzel oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...