Gaylerin askere alınması sizce ne kadar doğru ve nasıl bir çözüm bulunabilir?

Zenne filmini izledikten sonra kafamda böyle bir soru oluştu hadi diyelim ki pasif grup öyle kurtuldu aktifleri nasıl ayırcaklar :S Bu askerlik olayına başka bir çözüm getirilmeli sizce ne olabilir

Güncellemeler:
Allah aşkına şimdi savaş çıksa kaç erkek profeyonelce gidip cephede savaşcak Bence askerlik bir iki ay olmalı onda da kurs verilmeli okul gibi yani...Benim fikrim şu önce onu söyleyeyim bence aynı amerikadaki gibi askerler maaşlı çalışsın hem bu kadar işsiz olmaz hemde bu kadar genç ölmez. Çünkü profesyonellik her zman kazanır. Yani hayatı boyunca 1.5 -2 yıl askerlik yapan bir adamdan ben cephede başarı beklemem açıkcası biz artk gelişmiş ülkeler arasına girmek zorundayız

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• üf askerlik sadece türkiyede vr. yabancı ülkelerde terör falan olsa hiç gözünün yaşına bakmaz vurur atomu geçer biz yok beraber yaşayalım yok işte anlayış gösterelm bune lean

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cinsel tercihlerine göre değil cinsiyetlerine göre askere alıyorlar

bu tercih kısmı da mahremiyete giriyor haliyle her erkeğe tercihin nedir diye sorup ona göre almaları zor bence. bir de kaç kişi dürüstçe cevap verebilecek ki, toplum baskısı aile baskısı vs olur diye çekinmeden

0|0
    0|0
    • zenne filmini izle bence erkekleri askere alırken hepsini soyup arkalarına geçiyorlar bişey var mı yok mu diye :S

• biliyorum, zor bir durum ve hoş değil bence

• filmi izledim ordaki olay çok farklı kıvırcık saçlı adam askere alınıordu yanlış hatırlamıorsam diğer doğulu biride babası tarafından vuruluyordu.. şimdi burdaki olaya bakınca kıvırcık saçlısı gay değildi bence filmde tam net değildi ne oldugu ama vurulan gaydı. askere de alınmamıştı. içinde yaşatıorsa alınabılır fakat aktifse alınması yanlış bence.

0|0
    0|0
  • tecavüz mü ediyolar ki? sorun nedir?

2|0
    0|0
    • Sorun o değil askerde çoğu alay konusu olacak psikolojik nednlerden dolayı yani benim düşüncem bu

• haa evet o konuda öyle olabilir.alay edenlere cezalar verilsin o zman.

• Onlarda erkek

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birincisi askerlik her güçlü devlette vardır. fikir vermesi açısından israilde erkekler 3 yıl kadınlar 2,5 yıl askerlik yapar ve zorunludur. o yüzden ülkemiz bakımından da bu vazgeçilmez bir gerçektir. ikincisi profesyonelleşme çok önemli bu noktada da zaten ülkemizde çalışmalr yapılıyo ama zorunlu askerlik ne olur onu Allah bilir...

0|0
    0|0
  • askerde Gay bi' takım kaptanımız vardı, hatta acemiliğin son haftasında bana yavşamışlığı bile olmuştu, şerepsizin !://

0|0
    0|0
  • Zaten askerlikte buların ayrımı yapıldığı vakit, erken tezkere (pempoş teskere) ile gönderiyorlar geri

0|0
    1|0
Yükleniyor...