Arkadaşlar duyguya nasıl girilir?

tiyatro oynarken veya şiir okurken duyguya nasıl girilir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar kac sene sırf onun egitimini aliyor. Simdi biz sana burda ne anlatsak bos degil mi?

0|1
    0|0
    • neyin boş olup olmayacağı anca deneyince belli olur :) senelerce eğitim alacağım zaten ama şimdilik 11 mayısa kadar vaktim var ondan alternatif arıyorum iyi akşamlar

En İyi Erkek Görüşü

• O duygunun temelini oluştura bilecek olaylar ara içinde kafasına bir silah dayanmış birini canlandırırken hayatın boyunca gördüklerine bak zor durumda çaresiz kalan bir çıkış noktası bulamayan insan ne yapar. Çevrende gördüğün her şey bir oyunculuk dersi bence çok basit bir dilencinin yanından geçerken ona dikkatli bak onu iyi izle onun doğallığını cebine koy o rol sana verildiğinde cebindekini çıkar :) Başarılar karddeşim

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) önerilerini aklımda tutacağım en çok sıkıntı yaşadığım konu aşkla ilgili olanlar diğerleri bir şekilde hallediliyor ama aşk baya zor :) sanada başarılar diliyorum

• artık arkadaşların yanın 3. kişilik olarak bulunup ben yokmuşum gibi davranın diyeceğim herhalde :D :D artık yatmam lazım eskiden 4 saat uyurdum günde şimdi hocalar sayesinde 8 saate kadar çıktı uykum geliyor erkenden ama sese ve vücuda faydası oluyor hissediyorum iyi geceler diliyorum efenim :)

• İyi geceler azizim

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesela üzgün rolü mü yapmam gerek seni en çok üzen olay aklına gelsin ya da gülmen gerekiyorsa en Mutlu olduğun an aklına gelsin..

0|1
    0|0
  • O duyguyu bizzat yaşayacaksın...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• girmek zor duyguya

0|1
    0|0
    • Duygu tek başına yetmiyo bazen

• @2_wild kanki ses tonu falan her şey tamam ama duygusuz okuyorsun diyorlar kompozisyon okur gibi okuyorsun diyorlar tiyatroda bunu çok yaşamıyorum ama şiir çalışırken hep böyle diyorlar

• Bol bol Farid Farjad dinle dostum

0|1
    0|0
Yükleniyor...