Kitap önerebilirmisiniz?

Türk Tarihi veya siyasi kitap önerebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben görüşlerimden dolayı genelde sol yayınları takip ediyorum, önerilerim o yönde olacak, umarım yararı olur.
    -Bizi Güneşe Çıkardılar (1970'lerin siyasal hareketinin içinde yer alan siyasi kadın tutsakları anlatıyor)
    -KontrGerilla (Malûm Kontrgerilla'yı anlatıyor)
    -Apo ve Pkk (buna yeni başladım, Mehmet Ali Birand'ın Apo ile yaptığı görüşmeleri sunuyor)
    -İnfaz Çetesi (12 Eylül'ün siyasi cinayetlerini anlatıyor)
    -Dersim Dersim (Bir katliamı belgelerle anlatıyor)
    -Yas Kitabı (Bu kitap da Dersim katliamını anlatıyor)
    -Faşizmi Ezeceğiz (Adıyla aynı şeyi anlatıyor)
    -Canım Feda (19-22 Aralık Ümraniye direnişini ve Katliamını anlatıyor)
    -Mahir Yürekliler (Karikatür olarak bir anlatımı var, kolay anlaşılıyor)
    -Devlet (Bu da malûm Platon dünyası)
    -Cepheden Anılar (Orhan Savaşçı'nın THKP-C anılarını söyleşi olarak anlatıyor)
    -Ayçe İdil Erkmen (Kendisi ölüm orucu direnişcisi idi, katledildi. Onu anlatıyor)
    Bu böyle sürüp gidecek, burada kesiyorum. Görüşlerine ters olabilir çünkü Türk Tarihi istemişsin ama ters bile olsa alıp birkaçını okumanı öneririm. Ben de böyle yapıyorum fakat kitaphanemde tutmayacağım için arkadaşlarımdan alıp geri veriyorum. O yüzden şu an senin istediğin tarzda kitapları hatırlayamadım...

0|1
    0|0
    • bende sol kitapları oluyorum yoksa sizler nasıl tartışmalara girerim bilmediğim bir konuda teşekkür ederim önerilerin için ama darağacında üç fidanı önermemişsin

• oo bak türk siyasal sistemiyle ilgili harika bir kitap önerebilirim osmanlının son zamanlarından türkiyenin yakın tarihine kadar darbeler vs ilgini çekiyorsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...