Kitap okur musunuz?Ne kadar sürede kaç kitap okursunuz?

Kitap okur musunuz? Ben geçen senelerde haftada 2 kitap okurdum ( sayfaları 350-400 civarı) ama bu sene malesef ayda bir kitap okuyabiliyorum peki siz kitap okur musunuz ? En sevdiğiniz yazar kimdir? Yeni yazarların kitaplarını okumak hoşunuza gider mi ?

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• 3-4 günde 1 roman biter

Bütün yazarları okumaya çalışırım

0|0
    0|0
    • çok iyi :) ben malesef bu sene baya boşladım ayda bir kitap bitirebiliyorum ama eski hızıma geri dönmek istiyorum :)

• Bencede :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Ayda 3-4 kitap okurum. Gerçi bu aralar biraz üşeniyorum okumaya ama, kitap okumayı severim.

Ece Temelkuran'ın imza günlerini kaçırmam. Son kitabı, ''Düğümlere Üfleyen Kadınlar'' sırasını bekliyor başucumda... :)

link linkteki kitap 608 sayfa, 400. sayfasına geldikten sonra, araya ders kitapları girdi, okuduğum kadarıyla aydınlatıcı bir kitap, bu tip konularla ilgileniyorsan tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • Haftada 2 kitap okuyordum ama 2 -3 aydır haftada 1 e düşürdüm.:(

0|0
    0|0
  • Sürükleyici bir romansa

bir günde 200 sayfa okuduğum olmuştur

0|0
    0|0
  • kitap okuyorum şaibeli kitap okumuyoruz kesin ? bazen iki günde bir kitap bitiririm bazende iki ayda bir kitabı bitiremem. toplumumuza göre yüzden gayet iyi bence; ama zaten toplum olarak bu konuda gayet kötüyüz dimi

0|0
    0|0
  • Kitap okurum sık sık. Çok beğendiğim takip ettiğim bir yazar yok. Genelde tarih ve siyasi içerikli kitaplar okumayı severim. Arada psikoloji de okurum şu an olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • evet ya okumak lazım her gün :( malesef üşengeç likten okumuyoruz klasikler bir zamanlar okuyordum gorki nin ktapları okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kitap okumayi cok severim.Sıcak cikolata eslginde cok guzel olur :) begendigim yazar olarak Sabahattin Ali adli yazarimiz cok kalitelidir.Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • yeni farkı yazarlar candır

0|0
    0|0
  • ayda 2 kitap okurum, daha çok beni geliştirecek kitapları okurum.

0|0
    0|0
  • ülke şartlarında ayda bir kitap bile başarıdır bence. ben pek okumuyorum

0|0
    0|0
  • abicim kitaba bir başlarım kapağına bakar okundu sayarım nımıssızım:D

0|0
    0|0
  • Kitap sağlığa zararlıdır !

0|0
    0|0
  • eskiden durmadan siyasi kitap okurdum ama şimdi yok

0|0
    0|0
  • Fredrich Nietzcshe -Paulo Coelho

0|0
    0|0
  • Askerde sıkıntıdan 2 günde dijital kaleyi bitirmiştim.

0|0
    0|0
  • ayda 1 kitap okurum

grinin elli tonu, tüm zamanların en çok satan kitabı,tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bi araba dergisi vardı onu okuyoyodum ne yalan söyleyeyim resimlerine bakıyordum sadece :D

0|0
    0|0
  • Tolstoy favorim ama daha önce hiçbi kitabı bitirmedim. Sonlarla aram iyi değil.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler Şahin k nın bütün kitaplarını okuruz :)

0|0
    0|1
  • Yeteri kadar okuduğumu düşünmüyorum bu eksiğimi düzeltmem lazım artırmalıyım.

0|0
    0|0
    • bunun farkında olman güzel :)

Kızlar Ne Diyor 9

• her gece 40-50 sayfa mutlaka okurum .uykumun gelmesi için böyle yapıyorum . mutlaka bir başucu kitabım vardır . Jean-Christophe Grange nin kitaplarını daha çok severim . favorimde siyah kan

0|0
    0|0
  • Jean christophe kitaplarının yeri ayrıdır. Bu sene pek okuyamasamda bir günde 400 500 sayfalık kitapları bitirdiğim zamanlarım oldu yaza tekrar devam etcem bakalım

0|0
    0|0
  • ben de okumayı çok seviyorum güncel kitapları okumak daha çok hoşuma gidiyo john green'in aynı yıldızın altında kitabıyla dex yayınevinin kitaplarını önerebilirim

0|0
    0|0
  • Sık kitap okurum , bilinmemiş yazarlardan en popülerine kadar okuyorum , genel tavrım bu kitapları en kısa zamanda bitirmek oluyor .Haftada ortalama 2 kitap biter . Bazen aylara yıllara göre dağılım gösterdiğide oluyo tabi ..

0|0
    0|0
  • vallahi kitap bulabildikçe okuyorum. yazılıların sık olmadığı zamanlarda 8-9 günde (350-450) arası okuyorum. kitaplarım olsa 1 haftadan kısa sürede bitirirdim yenisine başlamak için :D

0|0
    0|0
  • Her gün okurum.

0|1
    0|0
  • eskiden ayda 2 okuyordum ama bir süredir pek aram yok

0|0
    0|0
  • Ya niye bu soruyu sen sordun Ben sorucaktım yaaa küstüümmm demicem cevap vermicem hıhhh

0|0
    0|0
  • Haftada bir tane okurum.

Polisiye gerilim seviyorum ama arada başka türleride okuduğum olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...