Benim önerilerim ve sizin izlediğiniz yabancı diziler?

Arkadaşlar benim gibi yabancı dizi tutkunuysanız sayacaklarımın çoğunu biliyorsunuz demektir bilmeyenler varsada güzel bir diziye başlayabilirler. Bana bu saydıklarım dışında dizi önerileriniz var mı? yavaş yavaş sezon finali yaptıkları için izleyecek dizi bulamıyorum. Benim önerilerim
Dexter
Hannibal
The walking dead
American horror story
Shameless
Sherlock
Lucifer
Forever
The strain
Limitless
2 broke girls
11.22.63(mini dizi)
şimdilik aklıma gelenler ve favorilerim bunlar. lütfen supernaturel veya vampire diaries gibi dizileri önermeyin zamanında izledim ve beni sarmıyor, şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
nasıl unuturum diyerek mr. robot'uda ekliyorum listeme arkadaşlar :)
güncel

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dexteri başa koymuşsun helal. Sherlockuda izledim. Diğerlerinden hangisini izliyim ki çokmuş :) Benimde en sevdiğim dizi hep Dexterdı. Taa ki Spartacusu izleyene kadar. Çok super bir dizi. İzlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • evet benimde ne izlersem izleyeyim dexter hep başı çekti benim için :> dexteri bitirdiğim sıralar hannibala başladım ve iyiki başladım. bence sende başlamalısın ve çözene kadar izlemelisin sonuçta benim için dexterden sonra hannibal geliyor ondan sonrada the walking dead bu üçünden sonrasındaki sıralama fark etmiyor :D

• Peki o zaman o dediklerini izlicem :)

En İyi Kız Görüşü

• Yazdiklarinin cogunu bende izledim :)
    Yazmadiklarindan game of thrones, spartacus, arrow, legends of tomorrow dizilerini onerebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu listeye ek olarak Prison Break , True Detective (kesinlikle öneririm), Breaking Bad Friends, Vikings, Two and A Half Men , Spartacus ve The walking dead'in yenisi çıktı adını unuttum bugün 2. sezon 1. Bölüm yayınlandı +House of Cards tabiki de

0|0
    0|0
  • The lost room ( mini dizi )
    The flash
    game Of Thrones
    Lost
    Prison break
    Braking Bad
    Poyraz karayel :D:D:Dasdlkasldkas :D
    Supernatural
    bunları eksik gördüm, izlenmeden geçilmeyecek diziler bunlar.

0|0
    0|0
  • - Breaking bad
    - Game of thrones
    - My names is Earl
    - How i met your mother
    - Prison break
    - Lost (6. sezonu dahil etmeden)

0|0
    0|0
    • my name is earl olabilir onu duymadım ona bir bakayım

• Breaking bad yok orada :) Spartacus da

0|0
    0|0
    • breaking bad 5-10 bölüm izledim sonrasında devam etmedim spartacusde savaşlı falan olacağı için hiç başlamadım:D

• Battlestar galactic vardı bide o benim için özel :)
      Sana fringe öneririm :)

• Game of thrones
    American horror story
    Shameless
    Supernatural
    Dexter da bitmeseydi iyiydi :D

0|0
    0|0
    • benim yazdıklarımı yazmışsın araya bir tanede yazmayın dediğimi yazmışsın farklı olan bir tek game of thrones olsada teşekkürler yinede:D

• Pek dizi izlemem izlediklerim de bunlardı soruyu sonuna kadar okumadım

• internetim çok kötü hiçbirini izleyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doctor Who da cok güzel, favorimi yazmışsın 2Broke Girls 😏

0|0
    0|0
  • Pretty little liars

0|0
    0|0
Yükleniyor...