Gitar için kurs şart mı?

Gitar çalmak istiyorum ama kurslar çok pahalı. Öğrenmek için kurs şart mı yoksa kendi başıma nasıl öğrenebilirim?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• şart çnku ben kendi kendime 1 sene uğraştm çalamadm beceremedm ama kursa 3 ay gittim prf oldum mubarek :D :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam 6 ay kursa gidilir 2-3 ritim, arpej öğrenilir.
    Adam gibi bare bastıktan sonra gitar kursu bırakılır evde günde minimum 1 saat maksimum 6 saat ve ya 9 saat gitar çalışılır.
    1 yılın sonunda elektro gitar alınır ve rifflere çalışılır 6 ay boyunca 6 aydan sonra taramalara başlanır daha sonra solfej derslerine gidip yaklaşık 3 4 ay boyunca nota öğrenilir sonra şan dersine gidilir ve keman kursuna geçilir ondan sonrada piyano kursuna gidilir tebrikler Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisini kazandınız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dil öğrenmek için değil
    Okumak için değil
    Hiçbir şey için bir başkasının eğitim vermesi şart değil. O eğitimi kendin de alabilirsin.

0|1
    0|0
  • Bence öyle.

0|1
    0|0
  • Tabi ki sart

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sart evet

0|1
    0|0
  • dayım kendisi ogrendi kursa gitmeden

0|1
    0|0
  • ensturuman öğreniyorum diye bir site vardı hocam ordaki dersler çok kaliteli 1 den başla sonuna kadar izle uygula ek kursa gitmene gerek yok

0|1
    0|0
  • Alaylı yoldan.. Gitar çalan bir arkadaşından, sanada öğretmesini isteyerek 😊nota kağıdı falan filanda olsa daha a sını bilmeden nasıl anlayacaksın..

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Türkiye şarlarında dangır dangr çalarsan sorun yok... nota için şart tabi...

0|1
    0|0
    • Hangi kurs nota öğretiyor hacı abi?
      Alt çek vur çek üstten vur alttan patlat demekten başka bişey yok.

• @YmçBvr kocaelinde gitarcı müzik, konservatuar eğitimi gibi

• evet

0|1
    0|0
  • müzik için şart. öyle video ile filan olmuyor. bir noktanın ilerisine çıkamıyor insanların çoğu.

0|1
    0|0
  • Bence öğreneneyeceksin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...