Kore dizileri Hakkı'nda ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar ben hep nefret ediyorum derdim çünkü çok kalitesiz duruyordu diziler. Ama bu site de o kadar çok abartıldı ki Kore dizileri demek ki güzel olması gerekiyor dedim. İzledim ilk 2 bölümü ve hayatımdan çaldığım iki saat.. gerçekten resmen çaldım. Hayatımda hiç bu kadar kalitesiz ve yapmacık kötü dizi izlememiştim. Yani görseniz dizi mi bu dersiniz. Secret Garden mıydı neydi izlediğim dizi. Bir de hep altyazılı herhalde Türkçe veya İngilizce dublaj da yok. Bir ay önce her akşam Kore dizileri diye sorular görüyordum burada artık bitti herhalde sendrom 😄

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken bos derslerde arkadaslarim aciyordu o zamanlar biraz izlemistim. Dedigin gibi kesinlikle kalitesiz, ya da bize oyle olanlari denk geldi bilmiyorum :) siz buna oyunculuk mu diyorsunuz, ben bunlardan daha iyi rol yaparim modunda takip ediyordum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ona bakanlar dizinin içeriğiyle ilgilenmiyor içindeki erkeklerle ilgileniyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kötü olduğunu düşünmüyorum o izlediğin eski bir dizi yeni dizileri izlersen ne kadar iyi olduğunu görürsün ama zevkler ve renkler tartışılmaz senin tercihin ve senin düşüncen :D

1|0
    0|0
  • Dizileri bilmem de korelilere ölüp biten kurban olanları bogazlayasim geliyo

1|0
    0|0
  • izlyorm bazen ama kore vb hayranları değilm :D

0|0
    0|0
  • Bu sitede görmedim ama genelde çok övülüyo Kore dizileri ben hiç izlemedim

1|0
    0|0
    • İzleme bence tavsiye etmem..

• Ben japonlari severim

0|0
    0|0