Kitap okumayı çok istiyorum?

Kitap okumayı çok istiyorum ama okurken sıkılıyorum ne yapsam sıkılmam

0|1
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılmayacaksın, sürükleyici kitap oku

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• müzik dınleyerek oku :p ya da sevdiğin birisinin kollarında oku :)) hayali bile güzel mübarek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kitap okurken çay veya kahve içebilirsin

0|0
    0|0
  • Cok iyi kitaplar okursan sikilmazsin

0|0
    0|0
  • Bu bir alışkanlık ben günde 2 kitap bitirdigim vakitler vardı. bırakınca tekrar alısması zor ama kazanınca süper bir alıskanlık

0|0
    0|0
  • Sıkılmayacağın kitaplar al

0|0
    0|0
  • Eğlenceli ve sürükleyici kitaplar okumalısın ilk olarak.

0|0
    0|0
  • Kitap seçimi önemli o zaman... Ne tür kitaplar sevdiğini bul önce ki en çok okunan tür roman olduğundan sürekliyici romanlarla başlayabilirsin...

0|0
    0|0
  • Sıkıcı olmayan yazarları seç. Kısa cümleler kuran akıcı anlaşılır yazan vs

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum
    #Krogenç®

0|0
    0|0
  • :D güldürdün apla ya :D

0|0
    0|0
  • Önce sevdiğin tür kitaplar oku

0|0
    0|0
  • Aklını kitaba ver ve okumaya zorla

0|0
    0|0
  • kendi ilgi alanların hakkında yazılmşlardan al oku

0|0
    0|0
  • Ben fantastik kitap okurum boyle olagnustu olanlari hosuma gider sende zorlama kendini hosuna giden turde oku

0|0
    0|0
  • Sıkıcı kitaplar okuma.

0|0
    0|0
  • Ne tür kitap okuyosun

0|0
    0|0
  • Kitap oku...

0|0
    0|0
  • Adam gibi kitap al oku... Ben kitap okurken dünyayla bağlantıyı kesiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kaliteli , Sürükleyici ve akıcı bir roman bulup okuyabilirsin. Belki sıkılman romandan kaynaklıdır. Sıkılmama garahttp://www. dr. com. tr/Kitap/Beyoglunun-En-Guzel-Abisi/Ahmet-Umit/Edebiyat/Roman/Polisiye/urunno=0000000563477ntili bu romanı öneriyorum sana :

0|0
    0|0
  • İlgini çekebilecek kitaplara yönel

0|0
    0|0
  • demek ki sana göre olmayan kitaplar okumuşsun hep

0|0
    0|0
  • erotik oku, polisiye oku daha bir sürü çeşit var hangisi hoşuna gidiyorsa o kitaba bağlı kalırsın zaten :d ben bu saydıklarımı okuyorum sadece. diğer kitaplar benide sıkıyor

0|0
    0|0
  • Sıkıldığına göre daha senin için doğru olan kitabi bulamamissin , bulunca kitap okumayi seveceksin inan bana 😉😉

0|0
    0|0
  • aşk romanlarından başla okumaya gerçekten bir süre sonra kıtap bagımlısı olabilirsin sonra her turden okursun zaten. bu arada sarah jio nn kıtapları muthıs tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoşuna giden türü bulmalısın. Fantastik, tarihi kurgu, bilim kurgu, edebiyat, eğlence-mizah, felsefe-düşünce, psikoloji, korku, gerilim, polisiye... Seri kitapları okumanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Okumazsan sıkılmazsın.

0|0
    0|0
  • müzik dinleyerek oku ve kısa kitaplardan başla ilk. kalın kitaplar gözünü korkutur.

0|0
    0|0
  • e kitap al

0|0
    0|0
  • Sürükleyici kitaplar oku

0|0
    0|0
  • Kitabı okurken sahneyi aklında canlandır. Sanki film izliyormuş gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...