İlk stüdyo coverimi dinlermisiniz?

İlk defa stüdyo kayıdı aldık 10dkda aldık kayıtları. Saolsun Osman abim hem çekimde hem arenje kayıtta mixte yardımcı oldu tüm bunların olmasını sağlıyan kendisidir en başta ona çok teşekkür ediyorum @Osi53Osi Buyrun eğer kayıt arenje ve mix hatta mastering bile düşünürseniz kendisine ulaşabilirsiniz:)

Hertürlü eleştiriye açıgım . Saygılı bir şekilde hakaret edilmeden söylenen tabikide. Destek olmak istiyorsanız beğenip abone olabilirsiniz. Bundan böyle hep bu türde kayıtlar alacagım. Telefon kayıtlarına son:)

• Süper olmuş
    50% (4)47% (7)48% (11)Oy Ver
  • Beğenmedim
    25% (2)33% (5)30% (7)Oy Ver
  • Fena değil
    25% (2)20% (3)22% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bir göz atıp dinlermisiniz:)
Bir bakarsanız sevinirim:)

1|2
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya böyle bir Türk grubu olsa, albümleri çıksa, insan gibi kaliteli müzikler yapsalar rock-alternative-indie-post rock falan bunlardan birini yapsalar öpüp başıma koyar tüm albümlerini satın alır, tüm konserlerine gider bildiğin fangirling yapardım. Siz yeterki çalın söyleyin. Türklerde görünce böyle çok mutlu oluyorum duygulanıyom anlayamazsınız... :(((

0|1
    0|0
    • Merhabalar öncelikle ilginiz alakanız ve güzel düşüncelerinizden ötürü teşekkür ederim:) Türkiye'de bu tarzda gruplar mevcut, Şu aralar daha çok core müzik alanında birşeyler yapılmaya çalışılıyor. Türkiye'de metalcore, posthardcore adına sağlam gruplar var. You may Kiss the bride, Until the Truth Comes, Travma, Grapes In The Mouth ve daha niceleri. Lakin bu müzikler piyasa yapmıyor. Alternative tarzda Kurban grubu var öneririm:) Bende bu yaz grubumu toplayıp alternative rock/metal adına birşeyler yapmaya çalışacağım. Ayrıca youtubede Vokal coverlarınada devam edeceğim:)

• Önerdiklerinize göz atacağım demek ki ben keşfedememişim. Ama zaten bu da biraz zor bir şey dediğiniz gibi keşfedilme bakımından. Videolarınızı takip edeceğim, ve hayırlısı olsun inşallah başarılı olursunuz bu yolda. Tam destek 👌

• Teşekkür ediyorum. Dilekleriniz için İNŞALLAH :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• ağzına sağlık..
    devam..

0|1
    0|0
  • Süper leeee. Ama daha güzel tarzlarda kullan sesi bence. Böğüüürmeeee :D

0|1
    0|0
    • Teşekkürler . Ne gibi tarzlar önerirsiniz :) Ben sesimi oturtmak için Türk sanat müziği ve türkü söylemeye başlıyacağım. Aynı zamanda sesli kitap okuyup ona göre nefesimi ayarlıyacağım :)

• Rica ederim çalışırsan olmuyacak sey değil gerçekden hayırlı günler.

• Teşekkürler sizede:)

• Ağzına sağlık!

0|1
    0|0
  • teşekür ederim kardeşim elbette işimiz bu vakit sınırlıydı olabildiğinin en iyisini bu kadar zamanda çıkardım sana sen beğendiysen ne mutlu bana :)

0|1
    0|0
  • Süper cover, kendini aşmışsın :)

0|1
    0|0
    • Mix arenje farkı kardeşim emin ol çok uğraşabilseydik çok iyi şeyler yapardık. Bu arada acının üstüne gittim yok oldu korktu kaçtı osman abim bilir mevzuyu;) @Osi53Osi

• aynen kardeşim ) sen dert etme sana asıl kayıtı alıcan zaman en sağlam mix masteringi atıcam:)

• Begenmedim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...