Ev mobılyalarına ne kadar harcanmalı?

yenı evlenıyoruz. evın esyalarını da dogal olarak sıfırdan alıcaz. cok yuksek fıyatlar ıstemıyoruz. ama ne ne kadardır emın olamadık. mobılyaların fıyatları ne kadar olmalı?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• yeni çift evlendirdiydik..

yatak odası 5500 tl

oturma odası 3750 tl

salon 5000

mutfak her eşyası 7000

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayağını yorganına göre uzat ! Ekonomik durumun zayıfsa pahalıya kaçmanın anlamı yok !

Maksat gönüller bir olsun.

0|1
    0|0
  • bizde haziranda evlneceğiz . Nisan sonundaki mobilya fuarını dört gözle bekliyorum .uyguna alabileceğimi düşünüyorum . nerde oturuyosun bilmiyorum ama ben kayseride hanedan mobilya mağazasında çok güzel mobilyalar beğendim . yatak odası 5500 civarıydı ama baya bir pazarlık yaptık salon yemek odası yatak odasını 9500 gibi bir rakam çıkardı. mobilya işi çok sakat her yeri gez fiyat al ben öyle yapıyorum beğendiklerime + koyuyorum Nisan sonunda karar vereceğim artık

0|0
    0|0
  • İndirimli yerler oluyor özellikle yaz aylarında, takip ederseniz sizin için çok iyi fırsat olur benden söylemesi :) Bir de yanınızda iyi bir anlaşma yapabilecek indirimi kapabilecek birisini götürürseniz, o zaman daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • ben çok şaşalı iddialı şeyleri sevmiyorum mütevazi evime yakışan bütçeme uygun eşyaları tercih ederim devir ekonomi devri evime yakışsın rahat olsun yeter...

0|0
    0|0
  • 15000 tlye falan mal olur herşey ateş pahası ya bugün baktık öylesine yatak odaları 3.500den başlıyor

0|0
    0|0
  • bnce indirimleri takip et ve en ucuzunu bulmaya çalış veya bilmem ne alana bilmem ne 200 tl indirimli şeyleri takip et ve onları almaya çalış eğer çok para harcamak istemiyosan evdeki gereksiz şeylerden eşyalar üret ya da küçük eşyalardan dekore et evini

0|0
    0|0
  • Salon takımı 7-8 milyar.Oturma odası 2-3.Yatak odası 3-4 dersek ortalama 13-15 arası alabilirsiniz fazla ödemeye gerek yok.Tabi sadece mobilya fiyatları bu.Halı perde tv falan hariç

0|0
    0|0
  • çok pahalı mobilyalara gerek yok çünkü eskimeden insan sıkılıyor ya da yeni modeller çıkıyor bizim genç odamız ikeanın en ucuz mobilyalarından nerdeyse koltuğumuzu tepe home dan aldık çok da güzel oldu iyiki pahalı mobilya almamısız :)

0|0
    0|0
  • mobilyalara ne kadar bütçe ayrilmali bilmiyorum ama tasarim olarak bir Ikea ya gidilmeli diye dü$ünüyorum, çok güzel modern mobilyalar var

0|0
    0|0
  • abimin evini düzmüştük

salon 8 bin

mutfak 4.5 bin

yatak odası 5.bin

oturma odası 3.5 bin

çalışma odası 4.5 bu civardaydı ama herşey dahil halı, perde gibi vs.

0|0
    0|0
  • bence bütün parayı yatak odasına harcayın gerisi önemsiz :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Emin ol ucuz mobilya süngeri ve dayanıklılı az olan mobilyadır otorunca insanın kalça kemiklerine batıyor sanki.Aldığın zaman pahalısını alacaksın ama 10-15 yıl kullanacaksın. Ben ucuz aldım pişman oldum. Ömrünün dolmasını bekliyorum.Bir dahaki sefere kelebek mobilya almayı düşünüyorum. Üstelik kırılırsa ücretsiz olarak yedek parçasını getirip değiştiriyorlar. Yada arstil alırım belki.

0|0
    0|0
  • el kadar hasır nemize yetmiyor zahidem diyodu üstad Neşet Ertaş acasyip katılmak istişyorum ama 15 bin lirayı buluyo üstad normal bişleyler

0|0
    0|0
  • bence sadelik en güzeli. bazıları salonu falan tıka basa dolduruyor gerek yok bence. koltuk takımı yemek masası ve sehpa yeter. hem evi geniş gösteriyor. bide bence istikbaldi bilmem neydi markalar almayın. bu iş için en güzeli siteler =) hele bir de paranız peşinse çok iyi fiyatlara alırsınız

0|0
    0|0
  • bütçene göre değişir allah bir yastıkta kocatsın mutluluklar:))

0|0
    0|0
  • eğer eviniz kira ise bence olabildiğince ucuz şeyler alın daha sonra tutar ev sahibi çıkın mıkın der hop yeni ev. tabi oraya uydu uymadı az geldi uzun geldi sıkıntısına karşı ucuz ve az eşya daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • yatak odası +yemek odası +oturma gurubu gibi 3 lü paket kampaynalar oluyo mondi d bellonada felan 3 -4 bin öyle al

0|0
    0|0
  • kanary mobilya tum ev esyalari 4899 a birakiomus arabayla gecerken gordum :-)

0|0
    0|0
  • evde gidici değilsem bir araba kadar harcayabilirim, araba almayabilirim ama ev dekorasyonunu sağlarım

0|0
    0|0
  • 20binlira harcanır. Ortalama olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...