Sürükleyici Kitap Önerebilir misiniz?

Arkadaslar aramızda kaliteli kitap okuyucuları varsa kitap önerisi bekliyorum tanınmış kaliteli eski yazarlardan olursa sevinirim yeni model yazarların uyuruk dili basit ktaplarini lütfen yazmayin

0|0
22|27

En İyi Erkek Görüşü

• Altta ki kitapları sana öneririm. Çok iyi kitaplar ve çok akıcı. Bunları bitir yine gel.

Yüzyıllık Yalnızlık ( Gabriel garcia marquez )
    Simyacı ( Paulo coelho )
    Suç ve Ceza ( Dostoyevski )
    Hacı Murat ( Tolstoy )
    Yabancı ( Albert Camus )
    Yüreğim Seni Çok Sevdi ( Canan Tan )
    Kurt Kanunu ( Kemal Tahir )

Daha bir sürü var...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ve dağlar yankılandı
    Kuyucaklı Yusuf
    Kürk mantolu Madonna
    Tanrının unutulmuş çocukları
    Cehennem
    Ateşböceği yolu
    Senden önce ben
    Veronika ölmek istiyor
    Sana gül bahçesi vadetmedim
    Suç ve ceza

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Şimdilerde kitapları pek takip edemez oldum okumuyorum da ama eskilerden aklımda kalmış olan beni etkileyen kitapları önereyim. Zülfü Livaneli serenad ve kardeşimin hikayesi, Canan tan ıssız erkekler korosu ve yüreğim seni çok sevdi , Reşad Nuri Güntekin Çalıkuşu, Halim Bahadır ey aşk seni hiç aldatmadım, Markus Zusak hiç kimse sıradan değildir , jack London beyaz diş.. Ve bir çoğunun ismini yazarını unuttum ☹️

3|1
    0|0
  • Şu an Melekler ve Şeytanlar'ı okuyorum bayağı iyi gibi.
    Onun dışında klasiklerden Madame Bovary önerimdir. Kürk Mantolu Madonna da güzeldir.

1|0
    0|0
  • Arabanin arkasina kitabibyapistir ya da kitaba kendini bağla altina tekerlek koy motorlu. Seni sürüklesin:) zehir gibiyim zehir:)

0|0
    0|0
  • Bu aralar İnce Memed okuyasım var.
    Gerilim gizem seviyosan grange kitapları iyidir
    Klasiklerden okuyayım diyosan steinbeck fareler ve insanlar, kafka dönüşüm (favorimdir), zweig satranç, dickens iki şehrin hikayesi olabilir. Rus yazarları okuyamıyorum çok basit geliyolar...
    Felsefeye giriş olarak önerebileceğim ve çok sürükleyici bir kitap var Nietzcshe Ağladığında Yalom'un... Felsefeye ilgimi artıran kitaptır...

1|0
    0|0
  • faust

0|0
    0|0
  • John verdon un dörtleme kitabi var. Aklindam bir sayi tut-Gozlerini sımsıkı kapat-Seytani uyandirma-peter pan ölmeli. Bu dort kitabi sirayla al ve oku. Birde satrab diye bir kitap var internetten siparisle alabilirsin. Kitap okumayi sevmeyen ben uc gunde bitirdim kitabi.

0|0
    0|0
  • benim favorilerim
    Böyle buyurdu zerdust
    oblomov
    yeraltından notlar
    savas ve barış
    cin ali okulda

0|0
    0|0
  • Monte Kristo Kontu

0|0
    0|0
  • Okumuyorum bende

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar
    Martin eden

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı
    Gün Olur Asra Bedel

0|0
    0|0
  • Sofinin Dünyası

0|0
    0|0
  • darren shan ucubeler sirki ve serisi

0|0
    0|0
  • Kelebek okumadıysan mutlaka oku

0|0
    0|0
  • Eroinle dans oku beğenmessen yüzüme tükür

0|0
    0|0
  • Run Forrest Run.

0|0
    0|0
  • Sefiller, Olasılıksız...

Eylül ( baya bir ağır )

0|0
    0|0
  • Da Vinci şifresi

0|0
    0|0
  • İçimizdeki şeytan
    Sait faikten okuyabilirsn bide

0|0
    0|0
  • madem çok bilion sen bize öner çokbilenkisi :D

0|0
    0|0
  • simyacıyı 3 saate okumuştum. victor hugonun sefilleri 2 ayda bitirememiştim tekrar tekrar okumaktan.

0|0
    0|0
  • Fi
    Çi
    Pi üç kitap bu

0|0
    0|0
  • peter v brett iblis döngüsü serisi

0|0
    0|0
  • aynada batan güneş şu çılgın türkler

0|0
    0|0
  • Adam fawer onerebilirim

0|0
    0|0
  • önerim yok okumada kitap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• 21. yüzyılın en ünlü alman yazarlarından biri patrick suskind'ın "das parfum" romanına bir bak muhakkak. toplum içinde kimlik edinemeyerek kendine yabancılaşmış bir insanın trajedisi, biraz da kafkavari bir şekilde konu edinilmiş.

tom tykwer tarafından sinemaya da uyarlandı ki bir zamanlar kubrick gibi bir adam bu eserin asla sinemaya aktarılamayacağını söylemiş.

1|1
    0|0
  • alexandre duman-monte kristo kontu :) bayağı eski ve bayağı kaliteli

1|1
    0|0
  • Bunu okumamışsan acilen okumalısın ; http://www.neokur.com/kitap/61113/seker-portakali
    Eğer okumuşsan bunuda okuyabilirsin ;http://www. neokur. com/kitap/122852/neva
    Bunu da okumuşsan en son bunu tavsiye ediyorum ve bu gerçekten sürükleyici bir roman ; www.neokur.com/.../beyoglunun-en-guzel-abisi

0|0
    0|0
  • Canan tan
    Beyoğlu rapsodisi
    Alacakaranlık serisi
    Isaret serisi

1|1
    0|0
  • Shantaram

0|1
    0|0
  • İlk olarak yeni yazarlara uyduruk diyemezsin. Oldukça güzel yazan yeni yazarlar var. Beğenmiyorsan bile görüşünü saygılı bir üslupla bildirmek zorundasın. Benim gibi eski yazarları seviyor olabilirsin fakat günümüz yazarlarına çamur atamazsın. Hiçbir okuyucu bunu yapamaz. Soruna gelince Reşat Nuri Öztekin in kitaplarını öneririm. Özellikle Çalıkuşu çok güzel bir eseridir. Hüseyin Rahmi Gürpınar Kuyruklu yıldız altında bir izdivaç, Yaşar Kemal den İnce Memed serisi, sonra Puslu kıtalar atlası, Halide Edip in romanları güzel kitaplardır, bunları önerebilirim.

0|1
    0|0
  • İnce Memed olabilir. Vurun Kahpeye, İsyan Günlerinde Aşk, Benim Adım Kımızı da iyidir. Ya da Sabahattin Ali'nin bütün kitaplarını alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mehmed Uzun kitapları*

0|1
    0|0
  • Korku gerilimin aşk konusu ne olsun

0|0
    0|0
  • Yağmur sonrası

0|0
    0|0
  • götür beni gittiğin yere.

0|1
    0|0
  • Beyazıt Akman-Dünyanın ilk günü

0|1
    0|0
  • Hush hush serisine başla.

0|1
    0|0
  • Canan Tan in butun serileri

0|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneş

0|1
    0|0
  • Seri olarak Miras Üçlemesini okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Anna todd öneriyorum.
    Elli ton seti
    Greogor setini
    Gece evi setini
    Labirent

0|1
    0|0
  • Cerah Tess gerritsen

0|0
    0|0
  • Hakan Günday kitaplarını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yeni çıktı yabancı al bakalım görürsün uyduruk mu değil mi bayılacaksın

0|0
    0|0
  • Eğlenceli istiyosan Murat Menteşin kitaplarını okuyabilirsin. Özellikle Dublörün Dilemması ve Korkma ben varımı öneririm. Dili basit değil tam tersi çok değişik. Değişik ve ilginç betimlemeleri var okuması çok eğlenceli

1|1
    0|0
Yükleniyor...