Malefizi izleyen var mı?

Malefizi izleyen var mı ?
Filmde malefiz kralın kızını uykuyla lanetliyor ve tek kurtuluşu gerçek aşkın öpücüğü ve filmde kızı Angelina jolie nin öpücüğü uyandırıyor. Film disneyp yapımı bir animasyon ve bu küçük ayrıntı dikkatimi çekti. Size de bir mesaj vermek için yapılmış durmuyor mu? Sadece benim dikkatimi çeken bir şey mi bu?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin kastettiğiniz hemcins ile alakadar birşey mi? Kesinlikle öyle birşey yok, orada anlatılan aslında Malefiz'in gerçekten o kızı sevmesi ve içinde bir anne sevgisinin olduğunun gösterilmesi. Kaldı ki devamında sevdiği çocukla birleşmesini kutluyor ve mutluluklar falan diliyordu sanırım.

''Çocuklarımla oturup keyifle izleyebileceğim, müstehcenlik olmayan ve güzel mesajlar barındıran bir film oldu Malefiz gerçekten'' dediğini hatırlıyorum Angelina'nın; o açıdan o mesaj ihtimalini zannetmiyorum ki gerçek olsun :)

0|0
    0|0
    • kızlarından birinin lezbiyen olduğunu açıkladıklarından beri bna çok da mantıksız gelmedi bu ihtimal.. MAlefiz lanetlerken stefanın 16. doğum gününde onu öpmesini ve ona gerçek aşk öpücüğünü vermesini hatırlayarak gerçek aşkın olmadığına inandığı için lanetledi ama gerçek aşk varmış ve kızın gerçek aşkı malefiz çıktı.. Bilemedim yani

• Zaten abes bir şey yapsalar tepki toplarlar bu tür mesajlar ztn gizli verilir ve tesadüfe yer vermeyecek kdr profesyoneller bnde beğendim severek izledim ztn ilk izlediğimde farkedememişim ama disneyp ztn 25. kareyi yoğun şekilde kullandığı için çok da saçma gelmedi bna ki ztn bu kısmı kimsenin dikkatini çekmemiş

• Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda gercek sevgi denilse bir tuhaflik olmuycak ama gercek ask da evet bana da garip geldi acaba çevirmen aşk olarak mi cevirdi sevgiyi

1|0
    0|0
    • malefisiz lanetlerken stefanın ona 16. doğum günündeki öpücüğünü hatırlayıp gerçek aşk öpücüğü kurtarır onu dedi ve gerçek aşkın olmadığına inanarak lanetledi ama gerçek aşk varmış ve kızın gerçek aşkı malefiz çıktı..

• Tamam ist3 orda gercek ask yerine. gercek sevgi dense olcakmis bence

• gerçek sevgi dese zaten sorun yok normal bildiğimiz animasyon olcak ama gerçek aşk diyor bildiğimiz aşktan söz ediyor ama kızın gerçek aşkı bir erkek değil kız da olabilirmiş demek bu..

Erkekler Ne Diyor 8

• izlemedım bucur cadı malesef

1|0
    0|0
  • Bilmem izlemedim valla

1|0
    0|0
  • Yok izlemedim.

1|0
    0|0
  • izlemedim hiç

0|0
    0|0
  • Dikkatimi çekmemişti haklısın

1|0
    0|0
  • pamuk prenses hikayesinin versiyonu.

1|0
    0|0
  • izledim.. benim de dikkatimi çekti ama "love" kelimesi sadece aşk için değil sevgi için de kullanılır.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum... 16. doğum gününde stefanın gerçek aşk öpücüğü diye kandırdığını hatırlayarak laneti sadece gerçek aşk öpücüğü bozacak dedi gerçek aşk olmadığına inandığı için ve gerçek aşk varmış ama erkek olmayabilirmiş... bence biz fazla masum düşünüyoruz

• sadece bir soruydu okdr da kafama taktığım bir şey değil o an aklıma takılmıştı sadece

• şaka yapıyorum.. iyi geceler

• Yok ya niye izleyelim çocuk filmi gibi ne öyle :D cadılar periler falan filan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Orijinal dilde true love deyimi var. Gerçek sevgi manasında... Malefizin kıza duyduğu sevgi uyandırıyor. Bir anne gibi.

1|0
    0|0
    • True loves kiss diyor orjinalinde ve lanetlerken de stefanın 16. doğum gününde onu öperken gerçek aşkın öpücüğü diye kandırdığını hatırlayıp 16. doğum gününde kızını lanetliyor gerçek aşk diye bir şey yoktur diyerek ve sonunda gerçek aşk varmış ama bir erkek olmayabilirmiş.. Yani bilmiyorum bna çok masumane bakıyormuşuz gbi hissettirdi

• Uyuyan güzel e farklı bir yorum katmışlar:)

1|0
    0|0
  • Gerçek sevgi.
    İzlemiştim çok güzeldi aslında bu tarz şeyleri izlerim
    Sindirella yıda izlemiştim.

1|0
    0|0
    • İngilizcesini izlemiştim geröek aşk diyor :)

• Hahaha kafa kızsın he😂

• Sen de öyle 😂

• izlemedim

1|0
    0|0
  • İzledim
    Gerçek sevgi ile alakalı bahsettiğin

0|0
    0|0
  • Gerçek sevgi işte. Lezdom falan yapmamışlar yani

0|0
    0|0