Şarkılara remix yapılması hakkında düşünceleriniz neler?

Ben şahsen sevmiyorum güzel şarkıları bozuyorlar,dinlemenin ne anlamı kalıyor ki.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• remix de sonradan patladı, 80ler,90lar iyiydi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Haklsın. Hoş olmuyor..Yazını okuyunca bazı sözde komedileri hatırladım..Tv da seyrederken fasa fiso espri gibi her sahneye Haaa haaa haaaaaaa diye kahkaha koyuyorlar..SEYİRCİ APTAL YADA AHMAK YANİ...BURASI GÜLÜNECEK YER..HADİ BÖYLE YAPIN...haaa haaa haaaaa...Diyorlar.Hemen kanal değişiyorum. İzlemiyorum..Nerede güleceğimi ben bilirim...Siparişle gülemem...

0|0
    0|0
  • Bende Djlıkle Ugrasıyorum Bence Cok Guzel Bırsey Remıxın Cıkması Ama Sanatcıların Kardeslerı Yegenlerı Burak yeter Ozan Dogulu Felan Bunlar Torpıl Aracılıgıyla Cıkmıs Djlerdır Emınımkı Ben Onlardan Daha Bılgılıyım Guzel Yapıldıkdan Sonra Basarılı Bence :D

0|0
    0|0
  • remix parçaları sevmiyorum saçma sapan bir hal alıyor ve doğallıktan çıkıyor. Ama bazı usta Djler var onlar şapka çıkartıyorum remix'i yapmayı bilen yapsın gerçekten. Mesela uyuz olduğun kim var diyosan bazen duyuyorum dj onur falan mesela remix yapan amele bir Dj. O dj falan değil nasıl dinliyolar ben de bilmiyorum hele şarkı başında dj onur dj onur söylüyo tam apaçi mix mod yani. Iyyy uyuz oldum gene yazarken

0|0
    0|1
  • Orijinalinden iyi olan remix'ler de yok değil. link

0|0
    0|0
  • Çoğu hoş olmuyor haklısın.

0|0
    0|0
  • bazıları güzel oluyor bazıları ise bozuyor

0|0
    0|0
  • saçma sapan hüseyin karadayı burak yeter kantik felan dinlersen nefret edebilirsn, ama orjan nilsen, arminVanbuuren, daniel kandi, shogun gibi adamların remixlerini dinlrsen gözlerini kapatır bitene kadar açamazsın ;)

0|0
    0|0
  • benim dinlediğim müziklere yapamıyorlar. çünkü o müzik türü ilgi alanlarına girmiyor.bu yüzden sorun yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • genelde cogu sarkı orjınalı kadar guzel olmuyo ama nadıren guzel olanlarda oluyo ıstısnalar kjaıdeyı bozmazz...

0|0
    0|0
  • herşeyin orjinali güzeldir bence...

0|0
    0|0
  • sana top10 remix listesi verebilirm aşık olursun tabi dinlediğin türe de bağlı, ama trance diyosan )

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum orjinal kalmalı bana göre tüm şarkılar

0|0
    0|0
  • Çok nadir güzel oluyor ama şiddet ve seksi bir şekilde karşıyım

0|0
    0|0
  • Remix tembellik

0|0
    0|0
  • şarkılara remix yapılmasın , kutup ayıları ölmesin, dünya kirlenmesin vs vs işte

0|0
    0|0
  • bencede bozuyorlar ölursem kabrıme gelme sarkısını bıle remıx yaptılar ya pes artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • zaten dinlemekten sıkıldığın sarkıları daha sıkıcı hale getiriyorlar..

0|0
    0|0
  • Bazılarının remix versiyonu orjinalinden daha iyi oluyor

0|0
    0|0
  • çok güzel bir şarkıyı bile berbat edebiliyor,şuana kadar sonradan remixleştirilenlerden bi tane bile aksine rastlamadım..

0|0
    0|0
  • Hepsi değil gerçi bu şarkı sayılmaz ama gayet başarılı;) link

0|0
    0|0
  • Kopmalık oluyor :D Ama açıkcası her şarkıya da uymuyor yaptıkları remix

0|0
    0|0
  • bencede hiç hoş olmuyor katılıyorum sana :)

0|0
    0|0
  • Sarkilara remix yapilmasini pek sevmiyorum..ama bazilari güzel de olabiliyor..

0|0
    0|0
  • her dj dınlemem kı :) bazıları gercektn bılıyor bu ısı bazıları da hava olsn dıye muzıklerı bozuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...