Gencim güzelimde gerisi yok :/ Yoksa aynalar yalan mi söylüyor amaniiin..

Baslik saçma sen asil detaya bak, tamam girdigim ortamlarda dikkat çekiyorum, yakisiklilarda bakip duruyor, güzelimde eee niye gelip iki kelam edemiyor bu bebeler? Hep uzaktan mi bakacaklar? ( resim falan göster demeyin, demeyin iste)

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• 1 .gülüş

2 .ağır başlı

3 .mutsuz

4 .çok güzel

5. kıyafet

bu nedenlerden dolayı olabilir .siz kendinizi nasıl değerlendiriyorsunuz .

1|0
    0|0
    • Agir basliyim, güzelimde, kiyafetlerde iyi, mutsuz degilim, gülüsümdede bir anormalik yok

• zamanla bu durum daha iyi olur inşallah ve mutlu yaşayabileceğiniz bir erkekle tanışırsınız .

zamanı bekleyin .ecele etmeyin hiç bir konuda .sevmek ,aşık olmak kolay değil .en zoru mutlu olmaktır .

• kesinlikle haklisin. Nasip kismet

Erkekler Ne Diyor 29

• Oturduğum kafede, bistroda veya barda arkadaşımla sohbet ederken arada diğer masalara falan bakıyorum. Ve her bakışımda mutlaka bana bakarken yakaladığım bir kız oluyor. Göz göze gelince hemen arkadaşlarıyla muhabbet ediyormuş havasına bürünüyor. Bu olayı her gün defalarca yaşıyorum. Fakat bir kız da yanıma gelip tanışmak istemiyor. Tuhaf bir şey mi var acaba diye arkadaşıma soruyorum, hayır gayet iyisin diyorlar. Zaten çevremde kaç tane arkadaşım varsa çoğu mutlaka "Oğlum sendeki tip bende olsa varya.." demiştir.

Hayır, madem beğeniliyorum.. Bu iş bakışmakta kalmasın öyle değil mi?

Ama ben sorunun kaynağını çözdüm galiba. Arkadaşlarım vasıtasıyla tanışıp arkadaş olduğum kızlarla bu konuları konuşurken "Çok soğuk ve ciddi duruyorsun. Çok az gülüyorsun ve enerjin negatif. Tamam uzaktan şıksın havalısın ama insanlar tanışmak için çekiniyorlar abi. Ortak arkadaşımız olmasa ben seninle tanışamazdım mesela." diyorlar.

Bence sende de buna benzer bir sorun olabilir. Sempatik, pozitif ve cana yakın görünmüyor olabilirsin. Doğal olarak seni beğenen erkekler bakmaktan öteye geçemiyorlar.

0|0
    0|0
    • Yakin arkadaslarimla gayet neseli ve eglenceli duruyorum ama yabanci ortamlarda biraz daha mesafeliyim

• Hakkında yapılan dedikoduyu sen belirlersin, bunu hiç unutma.

Tanımadığın insanlarla dolu bir ortamda güler yüzlü, neşeli, konuşkan ve sıcakkanlı bir kız olman seni kaşar yapmaz. Sadece iletişimi kuvvetli, sosyal ve tatlı bir kız yapar.

Sana kaşar diyecek erkek her türlü diyordur zaten merak etme, kulak da asma.

• Tesekkürler =)

• kısmetin kapalı olabilir, bir hocaya üflettir kendini..

yada yüzünün güzelligi yetmiyordur, fizik kötüdür, ya da boyun kısadır..

belki de sadece bakılacak kızsındır..

yada yürüyüşün ve kıyafet tercihlerin yanlıştır..

konuşmanı beğenmiyor da olabilirler..

sebepleri düşünmek lazım..

0|0
    0|0
  • tamam demedim kızma.O kadar güzelsen mutlaka talibin olur.Hayır o kadar güzelsen istediğinle konuş kötü kız ol güzelliğini kullan.Sende olan bu yetenek başkasında yok.Allah vergisi güzellğini kullan

0|0
    0|0
  • Belki çok çirkin olduğundan bakıyolar ya da yürüşün komik banada bir ortama girdiğimde direk herkes bakar öyle yakışıklı falan değilim.

0|0
    0|0
    • çirkin degilim nokta!

• Kusura bakma ama şuan ben bile senin kendini beğenmiş olduğunu düşünüyorum ne söylesek çirkin değilim yok ağrıbaşlıyım diyosun insan kendini güzel çirkin ya da hal ve hareketlerinin nasıl olduğunu bilemez sadece mşu 2 yorumundan ben kendini beğenmiş biri olduğunu düşünüyorum kusura bakma ama ben bu izlenimi uyandırdın .

• buna üzüldüm gerçekten, hiç kimse mükemmel degildir, kendimi yanlis ifade etmis olabilirim

• yakışıklı erkekler genelde güzel bayanlardan adım ya da bir işaret gelmedikçe gidip konuşamazlar reddedilirim diye çekinirler..pek yakışıklı olmayanlar ise kaybedeceğim bir şey yok diye rahatlıkla gidip konuşurlar..o sebeble hep o bilindik tablo oluşur :)

0|0
    0|0
  • ya illa karşı taraftan bekleme ilk adımı iyi güzel beğeniliyorum diyosun da

senin hiç mi beğendiğin etkilendiğin bir insan yok yani illa sen git tanış demiyorum

ama mesela etkilendiğin insanlara senin yanına gelip tanışmaları için sinyaller gönderebilirsin

0|0
    0|0
  • sende havalar 10 bin.. az yerlerde gez bence

0|0
    0|0
    • lan bakma burda böyle dedigime hiç havali biri degilim :/

• ne alaka asıl cırkınler havalı kıza vericevabak guzl olamdıkları iöçinb yapay guzleıge bürünüyolarhahahhaha:)

• 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim..

• demek ki bebe sensin

0|0
    0|0
  • Bana guzelligini gosterki sana kim oldugunu soyleyeyim?

0|0
    0|0
  • çirkine güzelden daha çok bakılır...

0|0
    0|0
    • bakilma konusunda sorun yok, gerisi gelmiyor..

• ya basligi fazla ciddiye almayin, hiç kimse mükemmel degildir ama çirkinde degilim

• ben kendimle ilgili hiç yorum yapamam mesela çünkü bu görecelidir biri beğenir biri beğenmez eğer çok güzelsende reddedilme ihtimallerini yüksekliğinden gelmiyorlardır konuşmaya bence

• hani biz nie göremiyoruz güzelliğini

0|0
    0|0
    • Nazar edersiniz diye :p (sakaydi)

• Ayni dert bendede var yolda herkes bakiyo ama ben birine acilamiyom erkeklerde reddedilme korkusu var cok guzel kizlara teklif edemezler

0|0
    0|0
  • Tmm resim gösterme msn dende konuşabiliriz şimdilik hahhah:)

0|0
    0|0
  • AYNALAR YALAN SÖYLÜYOR :))

0|0
    0|0
  • Gencim, güzelim triplerinde olduğun için kimse seni sallamıyordur.

0|0
    0|0
  • herkes bır guzel bu sıtede ztn..

0|0
    0|0
  • Bütün kızlar birer adriana lima.. Hepsi birer jeniffer lopez..

0|0
    0|0
  • görsekte bizde desek...:))))

0|0
    0|0
  • Valla bende cesaret yok kimseyle yanışamıyorum

0|0
    0|0
  • çirkin şansı gere k

0|0
    0|0
  • resim göster!

0|0
    0|0
  • Bunu o bebelere sorsan abisi?

0|0
    0|0
  • E madem oyle ekese tanisalim :))

0|0
    0|0
  • beklemeye devam gizli kullanıcı

0|0
    0|0
  • ben de gidemiyorum ya kimsenin yanına ya sevgilisi varsa diye

0|0
    0|0
  • tanışabilir miyiz ?

0|0
    0|0
  • Gel iki kelam edelim senle :D

0|0
    0|0
  • sen git kelam et.

0|0
    0|0
  • uzaktan güzel olmayasın?

0|0
    1|0
    • kim bilir.. ama ne çirkin neden kendini begenmis degilim :/

Kızlar Ne Diyor 8

• elektriik meselesi dedikleri işte

0|0
    0|0
  • bir yargı var hep güzelin sevgilisi vardır dye büyük ihtimal sevgln oldugunu düşünüp sadece bakmakla yetiniyorlar

0|0
    0|0
  • İlk defa bir kızın böyle dediğine tanıklık ediyorum . Sen bir kızsın sana bakmalarından bile rahatsız olman gerekirken neden tanışmıyolar demen gerçekten rezillik .

0|1
    0|0
    • daha ergen ablası geç olmadan akıllanırsa ne ala ::)

• bak bu yazdigina sonuna kadar katiliyorum ama malum artik çogu erkek dibine düsercesine bakiyorlar, ben onlari kastetmiyordum, sadece karsilikli bakistigin biri oldu mu neden gelip açilamadiklarini anlayamiyorum

• Erkekler sıradan ve kolay tavlayabilecekleri kızlara açılırlar

• liv taylor gibisin beyaz ve ince ötün başın oynuyor biraz sevince.

0|0
    0|0
  • vardır itici bir halin senınde..

0|0
    0|0
    • kesin vardir, kimse mükemmel degildirki

• kendine güveniyorsun belli ozaman sen gözüne kestirdiğin biriylee 2 kelam laf et gidip :)

0|0
    0|0
    • sakın yapma onlar gelmezese kendını kuvuck düsürüsün

• basligi takma güzelim, öyle kendini begenmis biri degilim sadece çirkinde degilim yani :))

• ya guzel olabilriisn bun inan guzlıkle cirkinlıkler ilgisi yok bunlars ans kımset işleri inan bak bende yanlızm neyapiiym öl

immi olmayınca olmuyor ya vaktın gelmedi sabret ama olsun dieyce lkendını paralama bu işler nasip

• canm birmkısmet değil bçyle hayırlı ya da ortam lazım sana arkadasş cevresı bu işler böyle olur

0|0
    0|0
  • aynen öyle ya hep ilk adımı bizden bekliolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...