Kendime yeni bir kitap serisi almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir

genelde seri kitapları okumayı seviyorum yeni kitap alıcam kendime dex yayınlarının beni seç die bir kitabı var yeni 2. 3. falan çıkıcakmış ama karar veremedim okuyup yorum yapabilicek ya da okuduğunuz başka seri kittaplar var mıtavsiye edebilceğiniz? seri değil ama tek kitap bir seriye bedel diyosanız tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• J.r.r Tolkien silmarillion dan başlayabilirsin ya da Sherlock Holmes serisi benm okumadıgım ilk fırsatta okuyacagim seriyide okuyabilirsin eragon 4 kitabi vardi

0|0
    0|0
    • ntten baktım şimdi hoş bişeye benziyo araştırıcam teşekkürler

• rica ederim yüzüklerin efendisi seviyorsan j.r.r tolkien den başlıcaksın orta dünyanın kuruluşu felan anlatıor :) eglenceli

Erkekler Ne Diyor 10

• parantez yayınlarını kınıyorum.j.fantenin iki kitabının ilk basımından sonra 2. basımı olmamış ve piyasada yok.nerden bulcam ki ben bunları :((((

0|0
    0|0
  • Esir Şehrin insanları 1-2-3

bundan başka seri kitap okumadım :)

0|0
    0|0
  • İnce Memed serisi. Yaşar Kemal'in şaheseri.

0|0
    0|0
  • Rick Riordan'ın mitoloji ile ilgili kitap serisi vardı o olabilir

0|0
    0|0
  • sherlock holmes tabi okumadıysan

0|0
    0|0
  • melissa P nin kitaplarını okuyabilir sin.

0|0
    0|0
  • ben d eokumadı yorum yapamıyorum*en kısa zamanda okuyacağım

0|0
    0|0
  • Yavuz BAHADIROĞLU-Sunguroğlu. 10 cilt. (:

0|0
    0|0
    • iyiymişte konusu ne bir araştırayım netten :)

• Yavuz Bahadıroğlu tarihi romanlar yazıyor. Sunguroğlu da bir Osmanlı akıncısını anlatıyor. Ve dili çok sade. Okurken akıp gidiyor kelimeler resmen. Ne ara ben bu kadar sayfa okudum? diyorsun kendine. -Yani benim için öyle.-

• SUZANNE COLLİNS-ALAYCI KUŞ

0|0
    0|0
  • Japon hayranı konuyla alakasız ama eğer gerçekten çekik göz kore-japan hayranıysan bir arkadaş var tanıştirim seni beğeneceğinden adım gibi eminim D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ejderha dövmeli kız 3lüsü var. oku istersen.

0|0
    0|0
  • hush hush serisi ve gece evi serisi işini görür. ve açlık oyunları

0|0
    0|0
    • hush hus ve gece evi serisini okudum :) gece evi serisi tam bitmedi ama biraz ara vermek istediğim için başka seri bakıyorum açlık oyunları güzelmi_?

• güzelmiş bende okuyacam sonra

• Secilmiş serisini okuyorum şu an 5.kitaptayım gayet akıcı

2|0
    0|0
    • bende okumuştum güzel tercih;) +1;)

• bana da atar mısın pdfyi çünkü ben 4 kitabı aldığım günden 4 gün sonra bitirdim :D çok seviyorum ama bir türlü bulamıyorum istersen mesaj at ? :D

• yazarı kimdi karışıklık olmasın :D

• Game of thrones un dizisini öneririm baya sürükleyici.

0|0
    0|0
  • obsidiyen serisi var çok güzel.elimdeki kitap bitince bende bu seriye başlamayı düşünüorm.2.kitabı da Nisan sonunda çıkıcak seveceğine eminm

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları serisi

0|0
    0|0
  • cıok fazla okumuyon mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...