Şimdiye kadar kimlerin konserine gittiniz?

Ben ilk ergenlik yıllarımda emre aydın konserine gitmiştim dershanede sınava girene bilet veriyolardı bilet için sınava girip sallayıp çıkmıştım skdnksns Sonra Türkiyeye geldiklerinde Jessie J ve LMFAO konserlerine gittim. Sonra Athena, Duman, Teoman, Can Bonomo, Multitap, Bülent Ortaçgil, Mor ve Ötesi. aklıma gelenler bunlar. Siz kimlere gittiniz? Maksat muhabbet :D

0|2
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ayna Grubu, Grup Yeni türkü , Leman Sam ( en hayran olarak izlediğim konser) volkan konak, Haluk Levent, Zakkum, Selçuk Balcı, hatırladıklarım bunlar :)

1|0
    0|0
    • Haluk Levente ilerde sevgilimle gitmek istiyorum öyle bir hayalim var arkadaşla gidince sarmaz gibime geliyo :D

• Haha sevgiliyi gözüne göre seçmicem şansa artık ne renk denk gelirse :D

• hahahah :) bol şans o zaman :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Duman, Serdar Ortaç, İnna, Pitbull, Alexandra Stan, Tarkan, Mustafa Ceceli, Murat Boz, Sibelcan, Seda Sayan, Halil Sezai, Yıldız Tilbe, Hadise... Daha sayarım 😄

1|0
    0|0
  • emre aydın
    teoman
    hande yener
    gülşen
    mustafa sandal
    barış akarsu
    tarkan

1|0
    0|0
  • 2 hellfest, 3 wacken, bir kaç tane festival, metallica, manowar, amon amarth, noveçteyken gittiğim bir sürü irili ufaklı konserler, arch enemy, kreator, nightwish,... dolu var yahu.

2|0
    0|0
    • aha dur , geçen mayıstada nirvana konseri vardı ona gitmiştim. Unutmuşum pardon.

• Her sene mayıs ayında veriyr. Benim vip kartım var. Tahtalıköy Concert Hall de veriyor.

• Hee tamam az kalmış :D

• Metallica, Slayer, Wasp, Iron Maiden, Skidrow, Moonspell, Haggard, Opeth, Alice in Chains, en son Guns'n Roses 1.5 hafta önce bunlar solo olarak.

Festival anlamında da izlemediğim adam yok sanırım.

1|0
    0|0
  • Erkan Oğur-İsmail Hakkı Demircioğlu

1|0
    0|0
  • Bon Jovi, ub40, hatırladıklarım

1|0
    0|0
  • Nuri sesigüzelin

1|0
    0|0
  • Mustafa ceceli, murat boz ve hadise 😍

1|0
    0|0
  • emre aydin mor ve otesi tarman sezen aksu , evanescence , metallica , ferhat gocer ve daha bir cok da bunlar aklimda kalanlar

1|0
    0|0
  • çok gittim ama en güzeli michael jackson 97'de belçikada

1|0
    0|0
  • neşet ertaş orhan ölmez başka yok :) !

2|0
    0|0
  • Nedense sadece Teoman-Duman ve Cem Adrian konserlerine gittim.

1|0
    0|0
  • Tarkan tan taşçı manga Şebnem ferah duman kargo Gökhan Özen Kenan doğulu Nalan

1|0
    0|0
  • ankaralı namık

1|0
    0|0
  • Children of Bodom , epica , Murder king :D

0|0
    0|0
  • BAhçeli.

0|0
    0|0
  • konsere para verecek kadar salak değiliz

0|0
    0|0
    • Sen benim konsere verecek param yok diye düşünebilirsin ona saygı duyarım ama gelip de konsere para verene salak diyemezsin. Canlı dinlemek ve oranın ortamı başka açıp youtubedan dinlemek gibi değil ben onun için gidiyorum benim hoşuma gidiyo. Bunun için salak diyemezsin. Sanki çoluğumuzun cocugumuzun rızkını yediriyoruz var ki gidiyoruz allah allah

• Konsere para verecek kadar salak değiliz demek konsere para vermek salaklıkla aynı anlama geliyo bilmem farkında mısın. Ben de para verdiğim için haklı olarak üstüme alındım

• bakış acınla alakalı. benim hayatımdaki insanlar ve kurallarımızda salaklık olarak geçiyor. senin kinde değildir saygi duyarım. benle tartışmanıza gerek yok.

• tarkan, manga :D
    daha çok kendim söyleyip dinlemeyi severim

0|0
    0|0
  • Hatirladiklarim. ;
    Ugur isilak
    Mustafa ceceli
    Ayna
    Daha vardi. unuttum.

0|0
    0|0
  • ben trabzonda çıkarım yaylaya ; karmate, selçuk balcı , apolas lermi , tarkan, şevval sam, volkan konak. aklına gelen her karadenizli yaylada dumanların arasında söylerler. o konserler başka konserler :)

1|0
    0|0
  • hiç gitmedim ya la
    şu an utandım sdadas

1|0
    0|0
    • Haha ne var utancak bakma ben de ayrı ayrı yazdım bunların geneli toplu konserdi peş peşe çıktılar sahneye :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Hatırlamadıklarım olabilir.

Rihanna
    Justin Timberlake
    Haggard
    Stratovarious
    HIM

Teoman
    Athena
    Tarkan
    Gülşen
    Duman
    Murat Dalkılıç
    Murat boz
    Ajda Pekkan
    Gökhan Türkmen
    Manga
    Yüksek sadakat
    Pilli bebek
    Resul dindar
    Anathema
    Emre Aydın
    Sezen Aksu
    Şebnem ferah
    Kenan doğulu

Serbest çağrışım... Bunlar geldi aklıma, belki bir iki ekleme daha olabilir. 😊

1|0
    0|0
    • Rihannaya ben de gidicektim konser tarihi şehir dışında oldugum zamana denk geldi gidemedim o zaman cok üzülmüştüm ama şimdi gelse de gitmem :D pilli bebek iyiymiş ben de istiyorum onu

• İstanbul'da olmak güzel olurdu her türlü etkinlik var benim dinlediğim müziklerle örtüşen nadir sanatçılar gelip konser yapıyor Duman number 1

1|0
    0|0
  • Serdar ortac
    Orhan ölmez
    Bitane klarnetci var o 😂
    Emre aydin
    Manga 😁

1|0
    0|0
  • Gitmedim hic konsere

1|0
    0|0