Yazı yazmayı sevipte arkadaşıyla veya arkadaşlarıyla paylaşan ve bu konuda ileriyi yani yazarlığı düşünen var mı?

Ben de yazıyorum. Bir arkadasla paylasıyordum ama artık paylasmıyorum daha dogrusu paylasamıyorum ve ilerde yazarlık hedefim var

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ortalama 2.5, 3 aydır yazıyorum sanırım başlarda kimseyle paylaşmasam da sonra sonra yazdıkları mı bir blog sitesinde yayınlamaya başladım öyle çok fazla okuyanda yok ama en azından içimi rahatlatıyorum yazınca, benimkisi de biraz içini dökmek malum aşk acısı çekiyorum başka türlü gideremedim, daha ne kadar yazarım emin değilim ama :)

0|1
    0|0
    • Devam et ama sadece aska dair yazı yazma

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlık şeyler yazıyorum sadece günlük tarzı

0|1
    0|0
  • Ara sıra bunaldığımda yazmışlığım var tabiki. Ama hiç bir zaman iddialı olmadım :) yazar olmak istermiydim tabiki muhteşem bir şey sonuçta ama yetenek denilen şeyden fazlasıyla gerekiyor işte :)

0|1
    0|0
    • Tamam da yetenek gerekiyor da sen yetenekli olup olmadığını yazarak ve baskalarıyla paylasıp ama deneyimli kisilerle paylasıp onların görüşünü dikkate alırsan yetenekli olup olmadığını anlarsın

• Yaz tatili gelsin sınavlar bitsin ilgilenicem inşallah :)

• Insallah hayırlısı 😊

• Yazıyorum ama paylaşmıyorum. Yazar olma gibi hedefim de yok kendim için yazıyorum

0|1
    0|0
    • Anladım. Ben de kendim için yazıyordum daha dogrusu kimseyle paylasmıyordum sonradan biriyle paylastım ama oda uzun sürmedi artık kimseyle paylasamıyorum ama inanıyorum inanmak istiyorum yazar olacağıma Allah'ın izniyle olacam

• Doğru hayal olarak kalmasın hedefe ulaş inşallah :D

• Insallah Allah razı olsun 😀

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazarlık boyutunda sağlam bir kalemim yok ama şiir defterim var kendimce karalarım bişeyler 😄

0|1
    0|0
    • Birseyler karalamak ta iyi bence

• Evet içimi oraya döküyorum. Dışardan bakıldığında ağır abi gibi görünürüm ama ince tarafımda var 😄

Yükleniyor...